Wpis z mikrobloga

PO bezczelnie opluło 200 tys. Polaków, którzy podpisali się pod projektem #stop447. Jeszcze gorsza była Lewica, która dołożyła do tego wyzwiska, kłamstwa i oszczerstwa, schodząc już na takie dno, taki rynsztok, że aż ciężko to opisać. Do tego dochodzi PSL, które jest "za, ale przeciw", bo jeden od nich poparł projekt obywatelski, a drugi był przeciwko - po raz kolejny pokazali się jako koalicjant doskonały, no chyba że to podział na linii PSL-Kukizy, ale to bez znaczenia. No i jeszcze PiS, który kłamie że problemu nie ma, ale nie odrzucają projektu od razu, tylko go zamrożą, no bo przecież wybory idą.

Jedynie Konfederacja zdała egzamin z polskości.

#zydzi #4konserwy #polska #447 #roszczeniazydowskie #polityka #konfederacja
  • 21
@czywamsienudzi: Wyzwiska, to proszę kierować do swoich bliskich i znajomych, ja sobie chamstwa nie życzę. To po pierwsze.

Po drugie temat roszczeń żydowskich znam od lat i śledzę go na bieżąco. Stąd Twój argument:

polecam edukację polskiego i unijnego prawa, nikt od nas nie może rościć kasy ani niczego

ogłaszam jako całkowicie chybiony. Naciski odnośnie roszczeń żydowskich nie idą w kierunku egzekwowania aktualnego prawa, lecz w kierunku jego zmiany tak, by
@MattJedi: błagam cię, zanim się weźmiesz za politykę skończ przynajmniej gimnazjum i doedukuj się, wyrok załatwia sprawę, to sąd musi zdecydować o tym czy polska jest coś winna czy nie, a nie że sobie przychodzą i mówią że coś chcą
@czywamsienudzi: Dzieckiem, to nazywaj sobie kolegów, chamie.

Serbia płaci, i wiem jak płaci, i wiem komu płaci. Wcale nie płaci innemu państwu, ale co Ty tam możesz wiedzieć? Nic nie wiesz o sprawie, a wypowiadasz się z pewnością studenta pierwszego roku medycyny, co mu się wydaje że wszystkie rozumy postradał i cały świat uleczy.

I jeszcze raz zachowasz się jak prostak, to poleci czarnolisto.