Wpis z mikrobloga

#rozdajo

Miraski kochane! Z okazji startu kampanii na wspieram.to mam dla Was grę komputerową M.E.A.T. oraz książkę "Żywica Skał" - WYSTARCZY ZAPLUSOWAĆ. (pic w komentarzu)

Obecnie zbieramy hajsy na wypuszczenie pełnoprawnego RPG single player. W momencie kiedy to piszę, mamy już 80% zebranej kwoty (po jedynym dniu - sic!), a docelowo mamy zamiar zrobić wersję Co-op oraz MMORPG, ale więcej o projekcie przeczytacie tutaj.

Przesyłam Wam trailer (gra jest obecnie na etapie produkcji i będzie jeszcze mocno dopracowana, więc bądźcie łagodni plx :D) i chętnie odpowiem na wszelkie pytania techniczne, które przyjdą Wam do głowy! Zachęcam też do wsparcia kampanii - mamy masę różnych nagród... Można nawet zaprojektować własny przedmiot, potworka, questa itd. Dla każdego coś dobrego! :))

Zwycięzcę zabawy wylosuję jutro na mirkolosie. Oczywiście na nagrodę trzeba będzie poczekać do wydania gry oraz książki, ale na ten moment (odpukać w niemalowane) wydaje się, że zbierzemy zakładaną kwotę i uda się spełnić nasze marzenia o wypuszczeniu M.E.A.T.-a!

W komentarzu możecie zobaczyć jak prezentuje się pudło oraz książka.
Pozdróweczky ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#meatrpg #rpg #crowdfunding #kickstarter #ama #pcmasterrace #gry #grypc #pixelart #scifi #horror #fantasy
meat_rpg - #rozdajo

Miraski kochane! Z okazji startu kampanii na wspieram.to mam d...
  • 28
@wacek_1984: każda cegiełka w cenie! Zwłaszcza, że pieniążków powyżej progu nie mamy zamiaru sprzeniewierzyć na głupotki, ale inwestujemy dosłownie wszystko w rozwój projektu i przyspieszenie kolejnych projektów naszego studia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@meat_rpg: no właśnie dumam, bo klimat wydaje się spoko, grafika mi się podoba, chociaż animacja lekko ssie, wiadomo, jeszcze jest czas, tylko te czasy kryzysu itp ;) inwestowanie 65zeta to niby nie tragedia, ale "wonsz" w kieszeni jest ;)
@wacek_1984: zrozumiała sprawa - czo do animacji, to już gadaliśmy z naszym teamem i jest to właśnie jeden z kluczowych dla nas elementów do dopracowania - zwłaszcza animacja walki i skilli. No ale po to właśnie robimy tę zbiórkę, żeby zrobić dobry produkt, bo jakbyśmy mieli gotową grę, to byśmy nie wychodzi z kampanią tylko ze sprzedażą :D
@Cesarz_Polski: jest jednym z założycieli spółki, wnosi oczywiście siebie, czyli możliwości na rynku, koneksje. Oprócz tego aktywnie uczestniczył w nadawaniu odpowiedniej tonacji do fabuły gry, ogarnia również tematy muzyczne bezpośrednio związane z grą. Nic nie kodzi :D
@wacek_1984: próbkę muzyki możesz usłyszeć na trailerze. Będzie to muza bardziej ambient, w klimatach dreszczowca, ale zdecydowanie bez warstwy wokalnej. Ewentualnie właśnie jakieś takie chórki, zakrzyki, które łączą się z warstwą melodyjną w jedną całość.
@frems: będą umiejętności specjalne oparte na odnawialnej energii, walka w zwarciu i na dystans. W zwarciu różnego rodzaju bronie, również biała. Na dystans kusze/łuki/broń palna. Zależy co wydropisz/kupisz. Wszystko będzie miało swoje plusy i minusy w użytku. Broń palna np. duży dmg, ale drawbackiem jest niski zakres dostępnego ammo.