Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
Wiele osób nie wie o co chodzi więc na wstępie tłumacze, symuluje nagłą utratę wzroku nosząc przygotowana opaskę na oczach 24/7. Jeśli jesteś zainteresowany obserwuj tag #opaskanaoczy

Dzień drugi: nie zakończony.

Pewnie niektórzy się zastanawiają dlaczegóż, a ja właśnie odpowiadam ( ͡º ͜ʖ͡º) otóż dziś tłem zmuszony zdjąć opaskę cztery/pięć razy na łącznie ponad godzinę. Bardzo za to przepraszam i mam nadzieję że nie macie mi tego za złe. Oczywiście przez to tego dnia nie liczę i jutro będzie drugi dzień eksperymentu. Ale podsumowując dzisiejszy dzień to nie różnił się jakoś bardzo od wczorajszego oprócz tego że się cztero krotnie oparzyłem patelnią xD i nauczyłem się na pamięć drogi pokój - łazienka i łazienka - kuchnia. Problem z wstaniem taki sam jak wczoraj luj wie od czego. Plus miałem lekkie schizy od podcastu kryminatorium i creepast od mysterytv xD ale nie przestanę słuchać ( ͡º ͜ʖ͡º) #opaskanaoczy #eksperyment #gruparatowaniapoziomu #gownowpis
  • 9
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kolorowa-Ryba: to jedyny moment kiedy zdejmuje opaskę tj do napisania tego wpisu i odpowiedzi na komentarze. Jeśli chodzi o moją dzisiejsza aktywność na Mirko to byłem zmuszony zdjąć 5 razy opaskę to przy okazji napisałem :)