Wpis z mikrobloga

Ale jaja, mam #flex od #orange i jako, że zaczęły mnie strasznie irytować te pakiety na zagranice to postanowiłem przenieść numer na abonamet. Dzwonie na infolinie *100, jednak nie da się, numer premium, wykup pakiet. 510 100 100 jakby nie znajdowało numeru. Na stronie wklepuje numer dalej sms komunikat coś poszło nie tak... Dobra to niech do mnie oddzwonią, Pani mówi, że ok ale jakiś błąd i oddzwoni. Oczywiście cisza od wczoraj. Wchodzę na czat i pisze co i jak, to Pani mi mówi, że nie da się przenieść z flex na abonament i jedyne co to mogę się przenieść na kartę do innej sieci i wrócić do nich... No k... napewno. (°°

#gownowpis
  • 3
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@wolny_obszar_celny: po pierwsze to nic nowego nie odkryłes. Ja przykładowo ostrzegam każdego, że przejście jest w jedną stronę. Orange Flex to osobna, nowoczesna platforma bilingowa. Pozostałe pracują na bardzo starej. Orange ma burdel w systemach i brak działu it (wszystko zlecają innym firmom) dlatego nie jest w stanie tego ogarnąć.
A numer na infolinię Orange jest zawsze z ofert Orange dodatkowo płatny.

Co cię irytuje z tymi pakietami? W abonamencie też
@Clear: Chodzi o rozmowy EU, wcześniej nie miałem żadnych pakietów, wszystko było w abonamencie. No nic, teraz to tmobile mnie czeka i tyle. Dla mnie to spore zaskoczenie, że w dzisiejszych czasach może być problem z przeniesieniem numeru i wewnątrz sieci ¯\_(ツ)_/¯. Skoro tak jak piszesz tam jest taki burdel to nie ma co się w ten burdel pchać. 5G, esim ale przenieść numer? Nie da się hehe