Wpis z mikrobloga

Wyrwałem logitech g29 kierownicę po taniości (czyli za 650 PLN :p) i czekam aż przyjdzie. I teraz pytanie odnośnie gierek na #ps3 mam NFS shift a i dirta jedynkę, co jeszcze polecacie? GT niestety mi nie leży, a mianowicie mam straszny problem z odczuciem prędkości. Na liczniku niby 250 a wygląda jakby było maks 120. Nie mam pojęcia jak to zmienić. Bo próbuje skręcać a ten leci prosto, a potem patrzę, a no ta, ponad 200 było...
  • 3
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@GarGalin: w gt6 tak Ci sie wydaje? Moze ustaw kamere z maski (wg mnie najlepsza). Staroc nfs pro street lubiłem ale optymalizacja tam to tragedia.
@h0gan: ja akurat w 5 grałem, ale czytam że I przy 6 też tak ludzie mają - nawet doczytałem dlaczego. GT nie ma motion blura, trzęsienia kamery i masy sztuczek do zwiększenia uczucia prędkości, ale chyba I tak kupię 6 część bo w 5 ruchy kierownicy są dużo lepiej odwzorowane niż w NFS i jakoś tak lepiej skręca, płynniej i z większą kontrolą. Będę się do prędkości musiał przyzwyczaić
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@GarGalin: Ja najpierw gralem w 5 a potem w 6, to przeskok dla mnie był ogromny. Mam na myśli zachowanie samochodów i ich wyczucie. Choc pewnie to też nostalgia zakrzywia mi obraz. W Gt6 gralem bez aktualizacji, bo mialem za maly dysk, wiec niektore rzeczy moze zostaly potem poprawione. Wkurzalo mnie ze bylo bodaj glosniej slychac silniki rywali niz wlasny. A z pozostałych aspektów to wkurza mnie, że opony zużywały się