Wpis z mikrobloga

Znajomy wysłał do mnie paczkę z płynem antybakteryjnym, maseczkami, rękawiczkami i kilkoma innymi rzeczami. Dzisiaj paczka przyszła, wiadomo - dostawa bezkontaktowa.

Kurier pojechał, ja zabieram paczkę właściwie od razu po tym jak wyszedł z klatki.

Otwieram paczkę a tam jest wszystko poza maseczkami, rękawiczkami, płynem i mydłem antybakteryjnym. Wszystko warte grubo ponad 100zł.

Na pocztę nie idzie się dodzwonić, na policji zapewne mnie wyśmieją.

Nie wytrzymam zaraz, gdzie ja żyję. Zdenerwowałem się strasznie i nie spodziewałem się serio, że w 2020 roku jeszcze coś takiego mnie może spotkać, że ktoś otworzy paczkę i ją rozkradnie.

#poczta #pocztapolska #olsztyn #polska #zalesie #koronawirus
  • 11
@kulpiotr: mi koszulki, jakieś akcesoria hobbystyczne dochodzą pędzikiem i bez problemu.
Tylko jakoś maska z zapasem filtrów nie może dojść ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@kulpiotr: > wiadomo - dostawa bezkontaktowa
Na mój gust tym sposobem "zamknąłeś sobie drzwi" do jakichkolwiek roszczeń, podstawa to sprawdzenie stanu przesyłki przy doręczycielu.
@kulpiotr: najbardziej gówniana firma na rynku. jest to firma państwowa, więc zgłoszenie na państwową policję nic nie da, organy państwa chronią się wzajemnie. ja miałem w życiu nie jeden przypadek zgłaszania na policje zaginionej wartościowej paczki pocztowej (był tracking) jak również ukradzionych z paczki kluczy (reszta paczki była) i policja zupełnie nic z tym nie robił a poczta składa jakieś pozorne wyjaśnienia (np że to zwykłe zaginięcie) które policja bierze na