Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 336
Byłam dzisiaj na zakupach, ładna pogoda. I stwierdzam, że jak policja już chce koniecznie kogoś łapać i stawiać mandaty, to powinna się wziąć za motocyklistów, którzy pierdzą swoimi gratami tak, że słychać ich z odległości pięciuset kilometrów, mało co mnie tak wnerwia (°° Gardzę.
#hejt #motocyklisci #gorzkiezale #wroclaw #niewiemjaktootagowac
  • 58
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@azetka:
Pokaż mi paniusiu jeden >50KM motocykl który wyjeżdża z fabryki z emisją hałasu poniżej 80dB. Jeden.

Jakoś nikomu nie przeszkadzają syreny czy lotniska, ale jak ktoś ma, a ja nie mam to tak mnie dupa piecze jakby miała pęknąć wzdłuż i w poprzek jednocześnie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@azetka:
Mieszkam w mieście w przeciwieństwie do ciebie. W promieniu kilometra mam bardzo duży szpital, największy w polsce stadion żużlowy, tor wyścigowy, lotnisko, linię tramwajową, a kilka kilometrów dalej jeden z większych poligonów artyleryjskich w rej części europy. Nikt w mieście nie narzeka na hałas, bo to naturalne środowisko hałasu. Tym bardziej na hałas mieszczący się w ustawowych normach.
Ponadto kończyłem szkołę w której tłumaczą, że nie mamy obecnie technologii omijającej