Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
HATFU na wszystkie osoby które są denialsami klimatycznymi.

Od 15 lat walczyłem jako naukowiec i aktywista i próbowałem uświadomić że stoimy nad zapaścią. Próbowałem uświadomić masie że zbliżamy się do bezpowrotnego punktu i że trzeba na GWAŁT zmienić nasze nastawienie na odnawialne źródła energii, na lasy, na zanieczyszczenie.

No i co? I przekroczyliśmy ten punkt. Teraz cokolwiek nie zrobimy to i tak jest już za późno bo Ziemia wpadła w feedback loops i nie ma powrotu. A Polska ma szczególnie przesrane. Jak inne kraje próbują zastopować ocieplenie i przechodzą na OŹE, próbują walczyć z zaśmiecaniem to w Polsce jak w 3cim świecie. Wungiel, plastik wszędzie, płonące wysypiska, mandat 500 złotych za wysypanie śmieci w lesie, polowania, ZEROWE przygotowanie na susze. Bedzie głód, załamanie rolnictwa i gospodarki. I to nie za 80 lat, tylko za 5-10. GRATULUJE!

Polska dostanie tak po dupie że będzie tragedia. A jak do tego dojdzie jeszcze zgraja setek milionów Pajeeshów, Umbabwe i Ahmedów co będą uciekać przed ich suszą do "lepszej" Europy to zobaczycie albo wojnę i obozy koncentracyjne albo Polska będzie drugą "hehe" Szwecją.

Artykuł który pięknie opisuje jak ludzkość zniszczyła przyszłość w imię rozwoju gospodarczego.

I jak jeszcze jeden ******** mi powie "Ale od 50 lat naukowcy przewidują koniec świata i jakoś dalej żyjemy" To poproszę najpierw o źródło. Po drugie, naukowcy tak nie mówili tylko dziennikarze przekręcali ich słowa i robili z tego "sensacje" A naukowcy po prostu mówili że zwiększa się poziom CO2, zanieczyszczeń i że jeżeli nic z tym nie zrobimy to będzie tragedia.

A jeżeli ktoś powie "ale ludzkość coś tam wymyśli". Fajnie by było nie? Jakoś ludzkość nie wymyśliła szczepionki w 14 wieku i czarna plaga zbiła kilkadziesiąt milionów osób. I nawet jeżeli ktoś wymyśli jakaś magiczną technologie która od jutra zacznie pochłaniać CO2 100x szybciej (niż dzisiejsza technologia) to i tak mamy przesrane Wywiad z MIT prof. Johnem Stermanem

HATFU

#polska
#2020
#susza
#klimat
#globalneocieplenie
#pogoda

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
  • 49
@AnonimoweMirkoWyznania: no bo problem jest taki, że używane są złe argumenty. Jest płacz, że klimat się ociepla przez działanie człowieka. Piłeczka jest odbijana, bo klimat ociepla się naturalnie, nie wiadomo czy człowiek ma w tym 0,02% udziału czy 50%. I tak w kółko.

Jakby wszyscy eksperci od globalnego ocieplenia przestali o tym #!$%@?ć i zaczęli mówić o globalnym ZANIECZYSZCZENIU powietrza, wód i gleby, to walka z tym ruszyłaby szybciej, bo tego
@AnonimoweMirkoWyznania: niestety większość ludzi, nie tylko w Polsce, ale ogólnie na świecie uważa że żadnego ocieplenia klimatu nie ma i to takie #!$%@?.
Rozmowy z ostatnich 2,3 miesięcy: kiedy zaczął się temat klimatu, jeden powiedział że ci wsxyscy klimatolodzy wróżą z fusów i opowiadają bajki i nazywają się naukowcami, drugi powiedział że przecież żadnej suszy nie ma hehe, woda leci, hehehe
Czyli każdy ma to w dupie dopóki woda z kranu
tak, tak byczku, na pewno 100% xD


@Czarna_ksiazka: No tak - taki jest konsensus, nikt racjonalny Ci nie powie, że klimat się naturalnie ociepla, oprócz szuralicji i osób sponsorowanych przez koncerny paliwowe.

A skąd takie informacje? Czytałem różne dziwne publikacje na ten temat, ale żeby ktoś powiedział że bez nas klimat by się oziębiał to się nie spotkałem.


@Czarna_ksiazka:
https://earthobservatory.nasa.gov/blogs/climateqa/if-earth-has-warmed-and-cooled-throughout-history-what-makes-scientists-think-that-humans-are-causing-global-warming-now/
Pobierz
źródło: comment_1587374815PWV3fqFayFDMh8Vd5h4fTq.jpg
tak bardzo mnie obchodzi co będzie za 100lat xD


@Ponczo88: Szkoda, ze masz takie płytkie myślenie.

@Shigella_: @AnonimoweMirkoWyznania: @Czarna_ksiazka:
Problemem jest to, że szuka się winnych nie tam gdzie trzeba. To całe #!$%@? na temat Polski jest po prostu śmieszne i zaczyna być męczące.

Polska odpowiada za 0,9% światowej emisji co2. Jeśli od jutra Polska przestałaby cokolwiek emitować to to nic nie zmieni. W Polsce od 2000 roku
Ty uważasz, że my mamy prawo bardziej smrodzić niż Chińczycy.


@johny-kalesonny: Co to za chochoł? XD Nigdzie tak nie napisałem. Czy ty w ogóle umiesz czytać? ( ͡º ͜ʖ͡º) Jeszcze raz pomału przeczytaj co napisałem:

Oczywiście Polska powinna dążyć do zerowej emisji


Przedstawiam po prostu suchy fakt: Polska w sposób znikomy odpowiada za światową emisję i nawet jak od jutra ta emisja spadłaby do 0 to
@johny-kalesonny: no ale o tym mówie własnie, że ciągle prowadzimy debilne dyskusje na ten temat, zamiast pierodolić tą temparaturę, bo tutaj naukowcy nie potrafią się zgodzić od dekad.

Trzeba zająć się zanieczyszczeniami, a nie tematami zastępczymi pokazując takie wykresy. Ten wykres jest tam z #!$%@? wrzucony, bez żadnych wyjaśnień, nie wiem nawet jak się do tego odnieść, a połowa linków z bibliografii nie działa.