Wpis z mikrobloga

Kupuję #mieszkaniedeweloperskie na tym osiedlu w #krakow Cena troszkę wysoka bo wychodzi jakieś 14,5k / m2, ale deweloper obiecał jakieś zniżki na prąd w Tauronie :)

PS Jakiś informatyk wie może czy moc sygnału 5G będzie tutaj dostatecznie dobra?

#mieszkanie #mieszkania #5g #informatyka #programowanie #telekomunikacja
dopeboiYSL - Kupuję #mieszkaniedeweloperskie na tym osiedlu w #krakow Cena troszkę wy...

źródło: comment_15874072122TpMV5wupY0DnsUXTGM4Qu.jpg

Pobierz

Ładne mieszkanko sobie kupuję?

  • Super! 50.0% (139)
  • Nie mam zdania, ale gratulacje mireczku :) 50.0% (139)

Oddanych głosów: 278

  • 29
@anonim_przegryw: Ta, ale kto w ogóle tam zatwierdził te budowę tych apartamentów? Przecież tereny słupów wysokiego napięcia to własność energetyki i ma być to teren przestronny tzn czysty i z łatwym.dostępem do słupów a tak jakiś czubek zatwierdził budowę, parking przy słupie wysokiego napięcia. Przy awarii elektrycy nie mają dostępu do niego, brawo za pomysłowość budowy
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Llukaszszz: to nie są apartamenty - przynajmniej od strony słupów - tylko "lokale użytkowe". Jeśli zaś chodzi o dostęp do linii to jestem 100% pewien, że znalazły się odpowiednie zapisy w aktach notarialnych

@marcel_pijak: nie tylko, ale za to, o ile dobrze pamiętam, tam były nawet mieszkania 18m² xD
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Llukaszszz: ale gdzie jest taki przepis? Nie żebym ci zarzucał błąd bo specem od prawa budowlanego nie jestem, ale przy Skarżyńskiego od lat stoi osiedle i bloki oraz akademiki nie są dużo dalej od linii - o ile w ogóle
Minimalna odległość od linii energetycznej będzie zależała od wysokości jej napięcia. Przyjmuje się, że odległość domu od linii napowietrznej o napięciu od 1 do 45 kV musi wynosić nie niej niż 3 m, przy napięciu 110 kV odległość ta powinna wynosić przynajmniej 4,9 m barany do centymetra pewnie obliczyli xD