Wpis z mikrobloga

@zozol1950 w tym momencie kod nie jest wymagany bo kurierzy z góry zaznaczają że odebrane. Sam też miałem podawać kod przy odbiorze to kurier powiedział że już zaznaczył odebrane
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@zozol1950: pisz reklamację... niestety w dobie korony i procedur kurierskich (bez podpisu, kod odbioru to jedna wielka ściema, kurier wydał mi w pracy moją paczkę bez zająknięcia o kod dwa razy) mógł oddać somsiadowi na słowo "to ja mu przekaże, a Pan nie będzie musiał jechać z paczką na maszyn"
@qmato: zostawił bo te #!$%@? to mają ale no nie wezmę a pieniądze to oni mają na taterkę za 2 zł
@basssiok: A to kozak
@hiperchimera: Znaczy kurier mówi że był wpisany jego adres a przysłali mi etykietę ze sklepu że było 29/2 2 i mówi że zostawił pod 22 gitara mimo że #!$%@? wie co to za druga 2
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@zozol1950: polecam na drugi raz paczkomat, jeśli możesz wybrać... poza tym to nie wina jednej firmy, tylko przepisów - pozostałe firmy kurierskie też zostawiają bez podpisu, więc nie wyżywaj się na InPost, bo to wina tępego kuriera a nie firmy
@antkowa niestety ciuchy obstawiam, że już zapachu alkoholu bym się nie pozbył. Jedyny sposób w jaki ich mogę ukarać nie jest warty późniejszej kary :). Jedyne co #!$%@? to to że się wyparł a 15 minut później go w tym widziałem idiota xDDD
@zozol1950: no co ty #!$%@? XDDD co za chlew, masakra. No ja bym u kuriera cisnęła ze nie otrzymałam paczki, a to że dostarczona, to mnie to nie obchodzi: ja nie mam swojej paczki. Też mi kiedyś kurier inpostu zostawił paczkę "na stacji" tylko nie doprecyzował gdzie ta stacja. Na telefony i smsy nie odpowiadał, dopiero pomogło zalozenie "interwencji" czy jakoś tak przez infolinię inpostu i na następny dzień miałam wszystkie