Wpis z mikrobloga

#modelarstwo #4x4 #offroad
Mini odcinek z prac nad miniaturową Toyotą Hilux ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zderzaki i grill straciły chormy w Krecie i dostały czarnoszara plastików wypłowiałe podobny kolor + pomalowane wnęki na reflektory farbką którą mam tylko dobrego już 16 rok a jedzenie mam 1/2 słoiczka.
Dobrałem się także do fotela kierowcy, ma dorobiona dziurę wypchaną pianka i został już pomalowany na 2 kolory brąz + wytarty brąz zmieszany z rudo-beżowym świeci się od lakieru do włosów który jutro będzie drapany ujawniając spękana skórę siedziska.
Dobrałem się do karoserii ale chyba wyląduje w Krecie bo się farba ścięła po położeniu na podklad...
Pobierz T.....o - #modelarstwo #4x4 #offroad
Mini odcinek z prac nad miniaturową Toyotą Hilu...
źródło: comment_1587505502znJNyZHR2PalBdKePQWeJr.jpg
  • 7
Wołam mimo że postępy są żenujące towarzystwo które chciało być wołane poprzednio i które NIE MUSI NADUSZAĆ PLUSIKA BO JEST I TAK WOŁANE.

@lewymaro @Grzegosh21 @iErdo @Mukuba @norbie @KaaPiik @bidzej @lanacz2
@BratProgramisty @Habemuspapam69 @PiterParkier, @bletoja @zwierzak86
@ToJaTwojMorderca, @ursus @1010010100101010100 @ainthere @Polczlowiekpolzakolak @Akuku69, @delirium_memes @johnnyblue159 @ainthere @Jerry664 @perun79 @unknown_nickname @fxd_ @paaweuuu @Calkiem_nowe_konto @utlv_ @mikroszkop @jadkielbasiany @norbie
@Chomasyo @Mikolev @Aeciatko @szczesliwa_patelnia @matikanka @Strefa51 @Dealish @Retox128 @J_A_N

Jeśli chcesz dołączyć do wołanych