Wpis z mikrobloga

Jeśli Alonso trafi do Ferrari to po Sezonie zwolni on Binotto. xD
tak jak zwolnił Bouliera którego obwinił za brak sukcesów McLarena i francuz musiał się pożegnać z brytyjską ekipą.

Najlepszą opcją wg mnie to Ricciardo albo Perez.


Sainz jeszcze za wcześnie by brać się za takie stery.

Tak czy inaczej w Ferrari brakuje takiego kogoś jak Arrivabene.
#f1 #pstoprawda
Pobierz Shewie - Jeśli Alonso trafi do Ferrari to po Sezonie zwolni on Binotto. xD 
tak jak ...
źródło: comment_1587578662WhLRLSD1FLz5DmyNdDrgBm.jpg
  • 5
@Shewie wydaje mi się że to kwestia tego kogo widzą jako pierwszego kierowcę. Wg mnie mogliby postawić na Leclerca jako 1 kierowce i Giovinazziego jako drugiego, bo nie powinno być wtedy problemów z hierarchią. No i jest Włochem. Jak podpiszą Ricciardo to będzie miał parcie na pierwszego kierowce (razem z Leclerciem) i sie skończy jak w RedBullu.
@UlicznyMatador: pierwszym kierowcą jest Leclerc i w niego inwestować Ferrari będzie.
Kwestia kto weźmie fotel na przetrzymanie zanim trafi do niego Schwarzmann.
Chyba że Rusek pęknie po śmierci ojca. Bo wygląda na to że szturmem wejdzie do F1.

Ricciardo ma dar do dobrego pisania umów wieć jeżeli miałby iść do Ferrari to jeszcze lepszą sobie opracuje Exit Strategy, nie wiem czy Ferrari stać na takie prawnicze przepychanki w umowach.
Sainz i
Sainz jeszcze za wcześnie by brać się za takie stery.


@Shewie: stery końca kariery.
Drugi kierowca w Ferrari to nie jest wymarzona pozycja dla kogoś z ambicjami na mistrzostwo świata. Szczególnie teraz, gdy wydają się odstawać formą od Merca i Ferrari. Z opóźnionym silnikiem, niepewną pozycją Binotto i kolejnymi zmianami kierownictwa za rogiem. Kto wie, może im się poszczęści po zmianach regulaminu ale nie stawiałbym na to.
Za to MCL z
@Shewie: łaska włodarzy Ferrari jeździ na wyjątkowo pstrym koniu i nawet Schumacher w końcu padł ofiarą politycznej rozgrywki. W dłuższej perspektywie Leclerc nie może być pewny swego, ale oczywiście w krótsze powinien być bezpieczny.