Wpis z mikrobloga

@BolecStolec: My mamy wieloletniego lamusa. Taka firma. I powiem Ci, że słabo. W sensie popierduje mi tak jak ruszam często. Bo jak wcisnę sprzęgło w podłogę, to potem jak zabieram nogę to on dalej wciśnięty w podłogę jest. I po chwili tak odskakuje ostro, że mi samochód pierdzi XD Jak jeździłam elką to tam sprzęgło jak masełko. Raz mi zgasł ino.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Jarylo: nie umiem nawet nazwać tego, czego sie boję. Po prostu coś mi się w głowie poprzestawiało, i nie potrafię się przełamać.
@b4di: mi zadzwoniła mama żeby mnie umówić na 1szą lekcję, a potem to już poszło. Na Twoim miejscu wzięłabym sobie 1 lekcję i po tym byłam tak bardzo zmotywowana. 1 lekcja to koszt 50zł, a wcale nie musisz się umawiać w danym ośrodku na kolejną jazdę, jeśli Ci nie pasuje. Daj sobie czas na zapoznanie z samochodem ( ͡º ͜ʖ͡º)
@InterferonAlfa_STG ma 20. No to jak Twój działa to dobry jest, a ma wspomaganie kierownicy? Bo ja bym zaakceptowala tego co mamy, ale jakoś na tych jazdach przyuczających do egzaminu mnie rozpuścili. Wyobrażasz sobie machanie kierownicą w samochodzie bez ruchu? KOX

@b4rnab4 nie wiem co chciałeś przekazać, sorki.

@Polankowicz też, ale wiecznie dojeżdżałam ze stratą.

@3agle mów se co chcesz, ale na jazdach próbnych gość włączając się do eski chciał mnie pod