Wpis z mikrobloga

Kupiłem sobie w końcu prenumeratę wyborczej i powiem wam, że to zupełnie inny świat. Żadnych pisowskich trolli w komentarzach, żadnych(albo bardzo mało, nie wiem jeszcze) fejk niusów, artykuły dopracowane, podane źródła, dużo ciekawych śledztw dziennikarskich.

Choćby nie wiem jak głośno wykopki krzyczały, wyborcza jest kilka klas wyżej niż te pisowskie gadzionowki pod każdym względem. Polecam bo koszt 10zl to nic za taki content

#wyborcza #gazetawyborcza
Pobierz kobiaszu - Kupiłem sobie w końcu prenumeratę wyborczej i powiem wam, że to zupełnie i...
źródło: comment_1587624146he9SmkHUyc5uSmNvxs2OVr.jpg
  • 97
Wyborcza ma zbytnią skłonność do egzaltacji i kreacji sensacji. Tekstów niektórych autorów nie trzeba nawet czytać, gdyż wniosek można wyciągnąć spoglądając na sam tytuł. Nie podoba mi się też jawna sympatia wobec niektórych postaw i środowisk. Nie mogę jednak nie przyznać, że to najlepsze medium za tę cenę, które stoi kilka lig wyżej niż jakiekolwiek prostacki rządowy tytuł. Biorąc poprawkę na bierną stronniczość wydawcy i dalszą potrzebę dywersyfikacji źródeł informacji, mogę ją
@kobiaszu: akurat w większości komentarze na wyborczej to rak ale od kodziarzy - wydaje mi się że to ta sama grupa wiekowa 50+, którzy stoją po drugiej stronie barykady. Niejednokrotnie życzą śmierci rządzącym itd. Na szczęście trafiają się tam również długie i merytoryczne komentarze, które poza samym artykułem warto przeczytać. I pisze to również jako właściciel prenumeraty.