Wpis z mikrobloga

Cześć, kompletnie nie znam się na sprzęcie audio stąd moje pytanie. Mam salon 20m^2, potrzebuje jakiegoś rozwiązania które bardzo dobrze sprawdzi sie do słuchania muzyki, będzie obsługiwać streaming ze spotify oraz da radę podłączyć pod telewizor. Mój budżet to 2000. Macie może jakieś propozycje? Póki co rozważam denona ceol n10.

#audio #glosniki
  • 9
@chwed: Okej, dzięki za wyczerpującą odpowiedź. Używany sprzęt odpada, mocno rozważam ten sprzęt od denona lub coś z multicastem od yamahy, ale tak jak wspominałem wcześniej to mój pierwszy zakup sprzętu audio, więc kompletnie nie wiem co potrzebuje
@chwed: w Pianocrafcie - wzmacniacze są IMHO ok (choć może rzeczywiście lepiej pójść w najbardziej budżetowy wzmacniacz Yamahy typu a-s300 [mam jako drugie stereo i bardzo sobie chwalę] i dorzucić streamer typu WXAD-10, tyle że wtedy bez wejścia optycznego i odpada takie podłączenie TV). Kolumny rzeczywiście są najsłabsze. Czy powinny być najlepsze w zestawie, to jest spór nie do rozwiązania :) Kiedyś sprzedawca u dystrybutora powiedział mi, że ludzie kupują same