Wpis z mikrobloga

Witam wszystkich... Poszukuję osób które zostały oszukane przez Elon Musk . Wierząc w jego przemowy, uwierzyłem że Starlink 6 będzie widoczny. Wyszedłem go oglądać o 21:45... "Oglądałem" go w czasie który miałem przeznaczyć na granie w gry... Jestem na ten moment kilka rund gry w plecy... A teraz do sedna poszukuję osób które dały się naciągnąć temu oszustowi tak jak ja. Proszę również o wszelkie informację o nim na pw... Będę szykował pozew zbiorowy, przeciwko temu sku... Proszę o jak największy odzew...im więcej osób dołączy do pozwu tym lepiej...
#starlink #pdk
  • 13
@cwany_lis Ja tutaj chcę poruszyć też problem superksiężyców, krwawych księżyców, zorzy polarnej na północy Polski czy przelatującej komety, widocznej gołym okiem. Potwierdzam, że to wszystko są fake newsy i marnowanie ludzkiego czasu, bo nigdy żadnej z tych rzeczy nikt nie zobaczył. I proponuję stworzyć projekt ustawy obywatelskiej - o zakazie zamieszczania artykułów zapowiadających zjawiska astronomiczne "widoczne gołym okiem" w przestrzeni publicznej.