Wpis z mikrobloga

@PurpleHaze: Very outdoorowy. Podoba mi się porównanie "hill repeats" jako papierowy samolocik vs climbpro z Garmina jako 747 - to chyba jedna z fajniejszych funkcji w Garminie (zwłaszcza w momencie, jak profil podejścia odzwierciedla kolorami nachylenie, ale to działa tylko dla roweru póki co).
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
zwłaszcza w momencie, jak profil podejścia odzwierciedla kolorami nachylenie, ale to działa tylko dla roweru póki co


@mucher: w fenixie 6 i forerunnerze 945 kolorowanie profilu działa też dla innych aktywności, nie wiem czy dla wszystkich, ale dla biegania i wędrówek na pewno
@teryuu: O widzisz, w 5+ tylko dla roweru. Generalnie dla mnie climbpro + autoclimb to podstawa, bo dość dobrze wiem jak u mnie tempo wznoszenia przekłada się na wysiłek - wg mnie to najlepsza metryka na długie podejścia, lepsza niż tempo/tętno.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PurpleHaze: ciekawe, czy te "hill repeats" za pół roku nie dostaną jakiegoś update i nie zrobią się bardziej użyteczne, bo Vantage jak kupiłam w lipcu to w grudniu miał komplet funkcji w sumie, czy tym razem zaszaleli i wypuścili kompletny produkt :D
@mozgogrdyczka: Jak to zwykle polar. V800 pływanie dostał chyba po roku-dwóch ;). A mam trochę sentyment, miałem chyba dwa polary - w tym S625X z footpodem wielkości połowy jajka ;) - ale działało to super w porównaniu z Forerunnerami z tego okresu (łapanie fixa minutami, totalnie siermiężne zegarki itp.). Garmin wizualnie poszedł do przodu chyba dopiero wtedy, kiedy dział outdoorowy (od handheldów i fenixów) połączył się z fitness (Edge/Forerunner).