Wpis z mikrobloga

Iście zabawnym jest, że gazetę, którą kilka lat temu merytorycznie miażdżył nawet pudelek, na wykopie jacyś aktywiści promują jako rzetelne medium XD

Próbujcie dalej działacze - może uda się uda uratować wyborczą. Musicie tylko więcej postować na wykopie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#bekazlewactwa #wyborcza #neuropa #heheszki #lewackalogika #media #4konserwy #bekazpodludzi #humorobrazkowy
Pobierz g.....s - Iście zabawnym jest, że gazetę, którą kilka lat temu merytorycznie miażdżył...
źródło: comment_1587721464cDutYFSGKgL11ROw0iuLDa.gif
  • 23
@ZaplutyKarzelReakcji: ? nie rozumiem. Jestem wolnościowcem, nie głosowałem ani na PIS ani na PO. Powiedzmy, że w początkach ich obecnej kadencji miałem nadzieję, żę uporządkują pewne sprawy - no stało się, jak się stało. Bilans 30 lat wolności:

postkomuchy z Millerem na czele - ci co byli w PZPR, ZMP to najbardziej prorynkowa opcja na polskiej scenie politycznej

SLD zawsze sprzątało po rządach styropianowców

Miller to obecnie wyważony obserwator, który wjechał
@gregdostres: piszesz jakiś śmieszny wysryw o nierzetelności wyborczej, ale jak widać jest to sól w oku, bo przecież wszystkie media powinny działać jak wpolityce czy GP, czyli zamiast patrzeć władzy na ręce, powinni piać peany na temat miłościwie panujących. Chciałem ci przypomnieć, że Wyborcza jako pierwsza na tę skalę zajęła się aferą reprywatyzacyjną, która mocno uderzyła w Platformie. W mediach prawej strony byłoby to nie do pomyślenia, bo ich cała racja
@SzybkieSondy: pisze o nierzetelności wyborczej, bo wyborcza jest nierzetelna i to #!$%@? fakt, a nie opinia XDDD
#!$%@? się do źródła obrazka to poziom poniżej metra mułu, bo come on, to po prostu szukanie jakiegokolwiek argumentu na #!$%@?. Tak samo nagle wrzucenie OPa do jakiejś wyimaginowanej grupy ludzi, bo gdybyś tego nie zrobił to #!$%@? miał byś do napisania.

A jak już wspomniałem, wyborcza jest nierzetelna, a fakt, że wytykają błędy
pisze o nierzetelności wyborczej, bo wyborcza jest nierzetelna i to #!$%@? fakt, a nie opinia XDDD


@Scorpjon: Jak przekroczę dozwoloną prędkość na drodze, a Ty zamordujesz człowieka, to też oboje złamiemy prawo i będzie to fakt, ale tylko ktoś faworyzujący ciebie mógłby stwierdzić, że obaj robimy to samo.
Wyborcza nie raz #!$%@?ła w PO, natomiast TVP czy inne niezależne/wpotylice za rządów PISu nie zrobiły tego NIGDY, więc jeśli uznajesz te media
Bo mozna przegladac wykop bedac niezarejestrowanym?


@Gryfita: Jako niezarejestrowany nie widzisz tagu #polityka ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A za symetrystę uznam każdego, kto stawia znak równości między obecnym bezczelnym bezprawiem, a czymkolwiek wcześniej. Czy są nimi kuce to bym się kłócił, bo któż to niby ten kuc? Na wykopie każdy rzuca pojęciami jak mu się podoba. W znaleziskach o gospodarce kucem nazywają mnie, by zaraz w innym