Wpis z mikrobloga

Cześć! ;)
Kolejny wpis o liczbie ofert w moich kryteriach wyszukiwania na olx :)
Wnioski wyciągnijcie jak zawsze sami.
Ps. pozdrawiam osoby które zawsze mi pisały, że ma być liczba ofert, nie ilość :D Podziałało <3
Pozwolę sobie zawołać pulsujących, nie gniewajcie się(o ile mirkolisty pozwolą) ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
#mieszkania #mieszkanie #nieruchomosci #kryzys #mieszkaniawkryzysie
Pobierz IWillNever_Forget - Cześć! ;)
Kolejny wpis o liczbie ofert w moich kryteriach wyszuk...
źródło: comment_1587732664I1STIRqzERrGvhG50qpG4L.jpg
  • 91
via MirkoListy / WykoEvent
  • 8
@I_Will_Never_Forget: a ile ich się jeszcze buduje, wykańcza albo są na etapie dziury w ziemii.
Mam własne statystyki z jednej z dzielnic Wrocławia, może się kiedys podzielę - zauważyłem wzrost oferty jeszcze przed koronawirusem zanim siadła turystyka i studenci oraz Ukraińcy wyjechali i więc widać było że już wtedy się robiła nadpodaż. Zaczęło się to tuż po nowym roku.
@I_Will_Never_Forget Jaki ma sens wrzucanie czegoś takiego? Wiadomo że w sytuacji w której rynek wynajmu jest rozwalony przez koronawirusa to będzie więcej mieszkań. Wiecie o tym że jak wszystko wróci do normy to w następnym miesiącu dostaniecie podwyżkę ? Wszystkie mieszkania są wynajmowane na najem okazjonalny,kaucja jest na max 2 miesiące więc wynajmujący może w ciągu miesiąca zwiększyć ci koszt wynajmu lub kazac się wyprowadzić ..
@radkiewiczmariusz: Sens jest taki, że robiłem sobie prywatne podsumowanie i chciałem się podzielić. Ileś osób to plusuje więc są zainteresowani, są osoby które mi dzisiaj przypomniały że czas zrobić kolejne podsumowanie.
Uważasz, że z dnia na dzień to wróci do normy? Turystyka będzie leżeć jeszcze z 6 miesięcy minimum, studenci co najmniej do października nie wrócą, ukrainców brak, prace zdalne w korpo. To nie jest tak, że nagle będą wynajmować poniżej