Wpis z mikrobloga

Może mi ktoś wyjaśnić za co dostałem bana?

Game 1

In-Game

XXX: :]

XXX: shyv

XXX: can we lvl2 top

XXX: ?

XXX: i will take fear

XXX: low hp

XXX: go kill her

XXX: go dragon all

XXX: i oneshot aphelios

XXX: we are good

XXX: why u overstay

XXX: WHY U RUN

XXX: WE HAD 2 KILL

XXX: ?????

XXX: 3 top

XXX: l2p

XXX: wtf

XXX: and

XXX: shyvana

XXX: just lost the game

XXX: xD

XXX: i need 3 cs to lvl 16 so i could kill aphelios

XXX: but you HAD to

XXX: you just HAD to take those cs

XXX: group

XXX: and focus aphelios -> fiora

XXX: take care top

XXX: they finish game

XXX: but at least you have one more tueret

XXX: XD

XXX: this jungler realy

XXX: go next

XXX: wp shyvana

XXX: hope will meet u agan


#leagueoflegends
  • 15
@Lubie_Budyn: Passive agressive, chociaż to nawet za mało powiedziane. Jeżeli nie wiesz za co, to tylko potwierdza, że ban słuszny.
Takiego zachowania ani Riot ani gracze nie chcą w tej grze ¯\_(ツ)_/¯
@Lubie_Budyn: no te you HAD to lekka przesada xD ale nie martw sie mozna dostac za glupsze rzeczy ograniczenie. Ja kiedys gralem z top i mid premade. Ostro overextendowali i padali, wyzywajac przy tym junglera. W pewnym momencie zaczalem im pisac ze to ich wina. dokladnie podawalem przyklady kiedy widzieli gdzie ktos idzie, oni wyzywali mnie i junglera.

Oczywiscie za udzial w kłótni dostałem kare. Najlepiej wylaczyc czat i zaczac trollowac
@Lubie_Budyn: https://www.riotgames.com/en/terms-of-service-PL#section7
Riot udostępnia też bardzo wiele materiałów sugerujących jakie zachowania są u nich niepożądane, przykładowo: https://eune.leagueoflegends.com/pl/featured/summoners-code

Jak nie umiesz się w grze powstrzymać od nękania kogoś czy przejawiania agresji to po prostu w tę grę nie graj ¯\_(ツ)_/¯ Dziwne, że to ja muszę to za ciebie wyszukiwać, akceptowałeś ten regulamin, a materiałów i systemów dodatkowych nakierowanych na zachowania graczy jest tyle, że niemożliwe jest ich pominięcie.
@Lubie_Budyn: Wypisałem Ci też bardziej szczegółowo:

7.1. Czy mogę trollować,obrażać lub dręczyć innych albo wysyłać im groźby podczas korzystania z Usług Riot? (Nie. W takim przypadku możemy podjąć odpowiednie działania, takie jak zbanowanie konta).

Musi również przestrzegać zasad akceptowalnego użytkowania i zachowania, które publikujemy od czasu do czasu w naszych witrynach internetowych, aplikacjach i grach, oraz wymienionych poniżej zasad postępowania

Nękanie, prześladowanie lub zastraszanie innych graczy lub pracowników
@vind: w każdej grze co najmniej jedna osoba flameuje, reportuje i nic sie nie dzieje, a raz cos napiszesz i dostajesz bana

to nie jest sprawiedliwe, jak juz banuja to niech banuja wszystkich, a nie ze typ mi napisze "ty #!$%@? #!$%@? twojego starego" i nie dostaje bana, a ja napisze "JA #!$%@?" i mam bana
@Lubie_Budyn: wczoraj gość mnie wyzywał i przyznam ze troche go podpuscilem zeby dal z siebie wszystko na czacie

"nie wyzywaj mnie kolego, kodeks przywolywacza tego zabrania :)"

"#!$%@? ten kodeks i twoja matke #!$%@?"

i juz po jednej grze dostalem zwrotke ze dostal jakies tam penalty, chociaz obawiam sie ze tylko bana na chat