Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Jocker222: ale też jest napisane że Perfect player jest #!$%@?, pod czym sam też się podpisuje. Wydanie 5.49€ na siptv to nie jest majątek, ale za to jest zajebista i prosta.
Przypisanie okej działa, ale po aktualizacji znowu się rozjezdza. Siptv na android TV ma problemy z kodekami na kanałach. Na dole są artefakty. Do tej pory Perfect działał elegancko
@goliat88: tivi mate według mnie najlepsza aplikacja, premium daje możliwość pełnej konfiguracji, używania archiwum, nagrywania i wiele innych. Aplikacje kosztuje €5 rocznie i możesz używać na 5 urządzeniach więc warto. :)
@Jocker222: jak się upierasz przy perfect player to podałem Ci rozwiązanie, wystarczy przypisać kanały do epg i tyle.
Reasumując coś nie gra w kombinacji plusx+tivimate/siptv natomiast plusx i Perfect Player działa całkiem okej. Macie może jakaś testowa listę żeby sprawdzić czy to nie kwestia dostawcy listy?
Działa wam perfect player z PLUSX ? Mnie pobrało kanały natomiast nie mogę właczyć aby oglądać.... jak klikam klawisz PLAY zielony to nic się nie dzieje i kanał nie odtwarza się....