Wpis z mikrobloga

zatrudnilem pierwsza wirtualna asystentke z Filipin na 1/2 etatu zeby odciazyc sie z pewnymi zadaniami administracyjnymi i customer service po ENG (moje uslugi sa w 80% wykonywane po ang) i zastanawiam sie czy ktos tez kiedys kogos takiego zatrudnial i moze ma jakies wskazowki jak najlepiej ogranizowac prace? Myslalem o ticketach na Trello. Dziewczyna wydaje sie mega pracowita, szczegolnie oferowala pierwszy tydzien jako test za free, ale nie chce zeby ktos dla mnie pracowal za darmo. Platnosci tygodniowe PayPal na konto #dzialalnoscgospodarcza #filipiny #biznes
  • 27
@ButelkaBezKaucji @waveCreator @xDrope ogolnie sprawa wyglada tak, ze dziewczyna pracuje w biurze na etat, ale potrzbeuje kasy i ma czas podczas pracy cos robic wiec 1/2 etatu jest odpowiada bardzo. Dodatkowo ma naprawde dobry angielski, nie wstydzilbym sie zeby pisala do moich klientow z zachodniej europy. Ja myslalem o tym zeby zrobic Trello board gdzie bd wrzucac je taski, ktore moze robic i raportowac w wolnym czasie w trakcie dnia, w 100%
@ButelkaBezKaucji: robie online marketing + consulting w pewnej niszy. Biore od klientow 1.2k - 2.5k /miesiac eur za robienie reklam i automatyzacje paru rzeczy. Ogolnie nic mega skomplikowanego, ale mam dosc unikalne know how. Pracuje od 3 lat zdalnie a od 2 prowadze firme. Obecnie nie ruszajac sie z domu wyskalowalem biznes do 20k netto PLN miesiecznie, ale nie przerobie juz wiecej a mam chetnych klientow na wiecej i dlatego szukam
@Distri_guy moja dziewczyna Filipinka pracuje zdalnie. Do 'kontroli' czasu pracy używają Hubstaff, tylko nie wiem czy to nie jest pod amazon ustawione. Zdążyłem zauważyć, że Filipinki są dość pracowite i zaangażowane, faceci najczęściej dość leniwi (nie wszyscy oczywiście).

Jak ktoś będzie potrzebował VA z Filipin to możecie do mnie się odezwać, mogę pomóc kogoś znaleźć.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Distri_guy: używam www.avaza.com do organizowania pracy dla ludzi których outsourcuje, lepsze niż trello, masz deadline, timesheety, wołanie, komenty łatwe i tagowanie zadań, możesz w miarę kontrolować ile czasu jakie zadaniem jej zajęło itd