Wpis z mikrobloga

via Aplikacja_do_tworzenia_SDK
  • 41
#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Witam i o zdrowie pytam o tej jakże pięknej porze, to już 07:02:00, Poniedziałek, 27 kwietnia 2020. Imieniny: Zyty, Teofila, Felicji. Słońce wstało dziś o 05:16. Będzie oświecało nas 14 godzin i 54 minuty, w zenicie znajdzie się o 12:44 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 20:11. Ciemna noc zapadnie o 21:46, ale gwiazd można wypatrywać od 20:52.
micke - #contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Witam i o zdrowie py...
  • 25
Dzień dobry, Mirki i Mirabelki! Na dobry początek dnia ode mnie serdeczny przytulas ()
Nastroje w pracy średnie, kierowniczka dostaje szajby i czepia się nawet jak chłopaki gadają o czymś niezwiązanym z pracą ( ͡° ʖ̯ ͡°) dlatego mało co się odzywam w pracy, chyba że mnie sama zagada i na neutralne tematy. Czekam na jakieś dobre wieści dzisiaj, może mnie podbuduje
@micke @Pjotsze @Sikorka2017 @Wejszlo @Dziesion @buczubuczu @TomTailor100 @wyinwidualizowany @algus @unizony_czlonek @MalaGlupiaMiejscowosc01 @algus @bolorollo @shitty_support @AllGoesWrong @Jurgen_Van_Beethoven @petla_sprzezenia @nivenerr @mobutu2 @omi-omi
Uszanowanie! Dzisiaj już w pracy, koniec lenistwa ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Smacznego i wszystkiego najlepszego na nowy tydzień. Hej!
wynalazekone - @micke @Pjotsze @Sikorka2017 @Wejszlo @Dziesion @buczubuczu @TomTailor...
via Wykop Mobilny (Android)
  • 14
@micke @Dziesion @omi-omi @bolorollo @petla_sprzezenia @AllGoesWrong @algus @wynalazek_one @Dddkop @GroznyMorswin @TomTailor100 @Sikorka2017 @Wejszlo @Dioddy @Pjotsze @unizony_czlonek @wyindywidualizowanywy @wynalazek_one @MalaGlupiaMiejscowosc01 @slabehaslo @shitty_support:
Eh, i oczywiście nie przeczytałem tego, co się u was dzieje, brawo ja.
Syn skończył 22 pół roku, ale podejrzewam że sam zainteresowany to był tym najmniej zainteresowany - jedzenie i rodzice ważniejsi.
Witam serdecznie wszystkich, a szczególnie nowych wpisujących się.
Jest ładnie i ciepło, ale okrutnie sucho. Mam nadzieję,
@micke: @TomTailor100 @Sikorka2017: @Wejszlo: @wynalazek_one @Dioddy @Pjotsze @Dziesion: @buczubuczu @wyinwidualizowany @unizony_czlonek @MalaGlupiaMiejscowosc01 @bolorollo: : @AllGoesWrong: @slabehaslo: @shitty_support: @Jurgen_Van_Beethoven: @petla_sprzezenia: @omi-omi: @mobutu2: i reszta ()
Dzisiaj telegraficzny skrót.
Dżem dobry. Jest chłodno, ale będzie ciepło. Zapowiada się pracowity dzień. Wczoraj udało mi się dorwać na szrocie działający monitor LG Flatron W2240T-PN za 60 zł
@Sikorka2017 @micke @buczubuczu @rajjj @Dziesion @TomTailor100 @algus @bolorollo @wynalazek_one @wyinwidualizowany @unizony_czlonek @Wejszlo @Jurgen_Van_Beethoven @MalaGlupiaMiejscowosc01 @AllGoesWrong @slabehaslo @Dddkop @Slamowir @mobutu2 @nivenerr @keisezrG @omi-omi i reszta :D
Dzień dobry,
Dziś już po wykładach, jedynym plusem jest to że na wykład o 8 wstaje o 7:59, pozostało jedynie dokończyć i wysłać zadanie. I po południu trawa czeka na skoszenie. Miłego poniedziałku