Wpis z mikrobloga

Dzisiaj #codziennetazo z dedykacją dla fanów #pilkanozna!

Przenosimy się do roku 2002. Na #mundial w Korei i Japonii 2002 Lay's przygotował kolekcję kart GOOOL CLUB 2002 z państwami i piłkarzami grającymi w turnieju.

Warto się przyjrzeć, bo wśród gwiazd: Rio Ferdinand, David Beckham, Louis Enrique ( ͡º ͜ʖ͡º)

Tutaj mam pewien problem pt. "skąd to się wzięło"? Kolekcja liczy kilkadziesiąt kart takiego samego rozmiaru: kraje z podziałem na grupy oraz pilkarze. Okazuje się, że ramach tej samej akcji GOOOL znalazłem trójwymiarowe karty stadionów oraz większe karty pilkarzy. Na jakiej zasadzie były do zgarnięcia - nie wiem. W pierwszym komentarzu zdjęcie dodatkowej puli.

#gimbynieznajo #kiedystobylo
pan-audytor - Dzisiaj #codziennetazo z dedykacją dla fanów #pilkanozna!

Przenosimy s...

źródło: comment_15879755515t11tVeIJJIj7YOqmbCQVq.jpg

Pobierz
  • 24
@pan-audytor: kurde,ale mi przypomniałeś historie :D. Miałem kartę patrick suffo właśnie z laysow, kiedyś w Niemczech jechałem z tatą pociągiem, dosiadl się do nas jakis murzyn, i poprosił ojca, czy może jakieś drobne do biletu dorzucić, tato dopisał go na nasz bilet noi tam gadamy, okazało się, że pochodzi z Kamerunu, to my z bratem czy zna patricka suffo :D, a on, że tak ma takiego przyjaciela z wioski w kamerunie
Luis Boa Morte? Gość chyba koło 300 meczów w Premier League zaliczył także nie był takim noname.


@rooger: szczerze to poza jakimiś freakami Premier League to mało kto kojarzy takiego gościa. A co dopiero w 2002 gdzie dostęp do meczów Fulham był jaki był. Nikt z kolegów w szkole i na osiedlu nie miał najmniejszego pojęcia kto to jest. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@klcn123: Kojarzyłem gościa z fify albo innego cm, ale możesz mieć rację, że przeciętny kibic, który od czasu do czasu obejrzał reprezentację czy ligę mistrzów mógł go nie kojarzyć.

Wciąż myślę, że jest w tej talii parę bardziej anonimowych nazwisk. Suffo, Kinsella
Suffo, Kinsella


@rooger: Kinselle akurat kojarzyłem, ale Suffo to do dziś nie wiem kto to. Dziwna była ta selekcja piłkarzy, chyba jakiś menadżer posmarował. ( ͡~ ͜ʖ ͡°)