Wpis z mikrobloga

„Na tym świecie pewne są tylko podatki i śmierć” – słowa Benjamina Franklina są cały czas aktualne i odnoszą się do prawie całej naszej historii. Podatki, których tak bardzo nie lubimy towarzyszą nam od dawien dawna. Najstarsze z nich była już wprowadzane w starożytnym Egipcie, a Rzym szczycił się ich całą plejadą. I tak oto powstawały najdziwniejsze podatki świata.
Bardzo proszę o komentowanie i pozostawienie łapki w górę!

Link do znaleziska - Najdziwniejsze podatki w historii

Poniżej wołam osoby, które wyraziły chęć otrzymywania powiadomień o nowych wpisach.Jeśli ktoś chciałby dopisać się do listy, proszę o zostawienie plusa przy przeznaczonym do tego komentarzu pod niniejszym wpisem.Zachęcam również do obserwacji pierwszego tagu, którym opatrzone zostało linkowane znalezisko (tag autorski - historykon)
Zapraszam wszystkich do odwiedzenia i subskrybowania mojego kanału historycznego na YT ➡️ Andrzej Włusek - Historia poza horyzont
Jeśli podobają Ci się moje filmy i uważasz, że powinienem rozwijać dalej kanał to zostań moim patronem na patronite ➡️ który znajdziesz TUTAJ

Dodatkowe Tagi: #qualitycontent #ciekawostkihistoryczne #zwyczaje #swiat #liganauki #zainteresowania #swiatnauki #pokazmorde #youtube #gospodarka #kryzys #finanse #pieniadze
sropo - „Na tym świecie pewne są tylko podatki i śmierć” – słowa Benjamina Franklina ...

źródło: comment_1587975665JxcWzveq8mDdeN0nYT6dKD.jpg

Pobierz
  • 49