Wpis z mikrobloga

@Wotto: Jeśli mogę nieco dłużej, gdyż regularnie słucham p. Gadowskiego w jego komentarza tygodnia. Uważam, że porusza ciekawe tematy i ciekawie opowiada bez potrzeby wycinania i wklejania klatek (rzadkość obecnie). W odniesieniu do p. Gowina i Guta-Mostowego od samego początku pojawienia się tych Panów na listach Zjednoczonej Prawicy, p. Gadowski wypowiadał się o nich w negatywnym świetle. Rozpoczęło się to głownie przy okazji ostatnich wyborów do sejmu. W późniejszych komentarzach p.
@rorf46: oglądasz czasem jego wypowiedzi? Gościu konkretnie hejtuje poszczególnych ministrów, topienie gospodarki przez pis, żalosną politykę zagraniczną i ciemne interesy rządowe. Nie nazwał bym go pisowcem na pewno
@Kempes: oplacona szczekaczko będę cię zaczepial kiedy sie da lache polozylem na obsrany wykop wiec mozesz mi naskoczyć.
Będę ci tylko co jakis czas przypominał jak nisko upadles stając sie platnym trolem na szambie zwanym wykopem XD
@Wotto:

Ja to panu wytłumaczę.
Kiedyś była sprawa o łapówkę.
I jeden sont skazał biznesmena za wręczenie łapówki.
A drugi sont uniewinnił urzędnika z przyjęcia łapówki.

Łapówka Schrödingera.

Wienc sie tego pana uniewinni z bycia postkomunistą. A drugiego pana skarze za współprace z postkomunistyczną kanalią.