Wpis z mikrobloga

Mireczki, myślę nad zakupem jakiegoś sprzętu #audio , sęk w tym, że zupełnie się nie orientuję jak na dziś wygląda ta dziedzina. Poradzicie coś? Wymagania to: jak najmniejsze rozmiary, nie ma mowy o stawianiu czy wieszaniu kolumn, napęd CD, maksymalna ilość "nowoczesnych technologii" bluetooth, wi-fi, wejście optyczne, radio cyfrowe i internetowe (spotify, NFC?) nie wiem czy dwa ostatnie są możliwe, i chyba tyle. #hifi
  • 16
Zakupiłem ostatnio dwie sztuki Harman Kardon Citation One (dwie aby mieć stereo) właśnie z uwagi a gabaryty. Poza wszystkim o czym wspomniałeś nie ma rzecz jasna CD ale dźwięk przechodzi najśmieszniejsze oczekiwania!
Uważam, że za ok 1500 zł trudno o lepszy dźwięk do salonu.
nawet nie muszę przerzucać bo prawie wszystko mam w spotify. Chcę CD bo to moja "epoka", mam sporo płyt i chcę z nich korzystać. To tak jak jest moda na vinyle to ja mam swoją modę na CD, ot fanaberia ¯\_(ツ)_/¯
@CantRest: no to kup sobie zmieniarkę CD (są dość tanie obecnie) do tego dokup sobie nadajnik BT do tej zmieniarki i głośniki BT, połącz to wszystko i gotowe :)
@CantRest: wyjdź kategorię wyżej, znajdziesz radio DAB, czy po LAN, tej klasy sprzęt ma też apkę na telefon do obsługi i często może grać niezależnym sygnałem w dwóch różnych pomieszczenia - kwestia kolumn. Są rozwiązania bezprzewodowe. Niestety nie ma tak, że w jednym sprzęcie są wszystkie możliwe opcje. JAK CD , to nie ma czegoś innego itp.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@CantRest: kumpel miał na sprzedaż ion audio obelisk, mogę zapytać czy jeszcze ma. Jest malutki, do tego jakiś streamer typu yamaha music cast. Ja mam tannoy reveal monitory do sprzedaży jak coś.