Wpis z mikrobloga

Mirki zachorowałem ostatnio na #ipad od #apple i mam dylemat jakiegoś wybrać. Dużo czasu spędzam w necie, wieczorami w łóżku oglądam jakieś strimki i lubię pograć w #tft. Do wszystkich tych celów iPad pasuje idealnie. Czytałem ze iPad 10,2 2019 jest wystarczający ale mam obawy co do tego procka, czy sprzęt da radę te 4-5 lat działać tak by nie #!$%@?ć? Air 3 jest niby droższy o 800zl ale w sumie dostaje się nowego procka i odrazu 64gb w najuboższej wersji plus lepszy nieco ekran. Co poradzicie?
  • 19
@Harmideron: Tylko w moim przypadku będzie to jednak instensywne korzystanie, nie wiem jak Ty ale znam ludzi którzy maja iPada ale korzystają z niego pare razy w tygodniu ¯_(ツ)_/¯ . Może przesadzam faktycznie ale chciałbym żeby ten sprzęt śmigał te min. 4 lata a nawet i dłużej. Wiesz czy ten 10,2 tez będzie miał wsparcie systemowe takie jak zwykle nowe urządzenia od appla?
czy sprzęt da radę te 4-5 lat działać tak by nie #!$%@?ć?


@Apacz449: używam modelu z 2018 z tym samym procesorem i działa elegancko, o to się nie martwię. Fajny sprzęt, ale ma jedna wadę tak jak model z 2019 - pod światło wszystko się odbija i niewiele widać. Oprócz tego nie mam się do czego przyczepić, działa elegancko.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Apacz449: mam iPada mini 4 i nadal daje rade, ale trochę brakuje mu miejscami ramu scrolluje cos - czasami wejdę na Spotify i przeładowuje stronę. Ogólnie to bardzo długo wytrzymują i jeśli miałbym kupić nowy tablet to byłby iPad.
Ja bym wolał jednak dołożyć i mieć nowszy procesor co zazwyczaj znaczy dłuższe wsparcie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Apacz449: iPad pro ze względu na małe ramki ,120Hz ekran i w perspektywie na dłużej Ci wystarczy. Mam w domu i Promo 2019 i jak czasem biorę 2019 do ręki to czuję się jakbym się o dekadę cofnął.
@Apacz449: Masz hajs to dołóż, ale równie dobrze możesz to wydać na coś innego. Ja kupiłem 10,2 w styczniu tego roku, używam zamiast kompa, średnio po 2 godziny dziennie i nie mam uwag. Zero zwiech czy zmuł.
@TSoprano: Myślałem o tym ale jednak to sprzęt z 2017 wiec napewno czas wspierania przez Apple nie będzie dluzszy niż dla nowego Air. Dodatkowo, mówiąc szczerze ekran 120hz kusi ale bądźmy szczerzy, nie będę na tym urządzeniu pracował jako grafik wiec jakoś nie czuje ze Promotion jest dla mnie must have. Na dobra sprawę chce żeby to był sprzęt na lata z aktualnym systemem, tak bym mogl na tym i posiedzieć
@TSoprano: @Apacz449: ja odradzam iPada Pro 10.5 - bardzo dużo egzemplarzy ma wadę fabryczną ekranu tzw. „white spot”, która pojawia się często już po upływie gwarancji. Do codziennej obsługi multimediów, oglądania filmów podstawowy model iPada z 2019 będzie idealny, to bardzo dobry sprzęt. Air polecałbym Ci, jeśli zamierzałbyś korzystać z rysika, laminowany ekran będzie miał przewagę