Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Zawsze mam bekę jak:
Ktoś zaczyna z kimś związek> afiszowanie się wspólnymi zdjęciami na FB> o boże o #!$%@? miłoźdź #love #couple #boyfriend> po 3 miesiącach wszystkie wspólne zdjęcia znikają, bo jak się okazuje nie pykło.
I nie piszę tego jako zazdrosny przegryw, no przecież to jest nie poważne. Poprostu rozbraja mnie zachowanie znajomych. Dorośli ludzie 25+, a zachowanie jak dzieci z przedszkola.
#zwiazki #beka

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 21
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Reaamu: nie myślisz o tym że za 3 miesiące nir będziecie razem ale myślisz żeby wrzuca foty na gówno portal dla zjebow a potem przejmować się jeszcze tym by je usuwać?

większość normalnych ma w dupie co myślą inni, wrzuca może jakieś 1 zdjęcie na 3 lata. Kogo to obchodzie z kim się jest, gdzie i kiedy. Zresztą to samo jest na koncert wychodzi pięknir kto jest uposledzony i zamiast się
@LaylaTichy: Nie wiem, nie wrzucam nigdzie zdjęć na żadne social media z chłopakiem, bo to bez sensu. No ale to przecież decyzja ich. Jeśli chcą, to niech wrzucają. Zawsze można przestać obserwować i tyle ¯_(ツ)_/¯