Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mireczki muszę się z czegoś wygadać a nie mam komu. Byłam dosyć długo w związku, facet mimo wad był miłością mojego życia. Niedawno ze mną zerwał, z bardzo błahego powodu ONLINE. Mielismy wspólnego kumpla, z którym wczoraj się spotkałam, żeby pogadać się, wypłakać i zobaczyć jak wyglada to z drugiej strony.
Okazało się, że mój były żeby o mnie zapomnieć przelizal się z jakaś typiarka po kilku dniach. Strasznie mnie to zabolalo i dostałam ataku paniki, poczułam się zdradzona mimo ze było po zerwaniu i no nie mamy wobec siebie żadnych zobowiązań. Czułam się tak źle, chciałam się odegrać i przespałam się z wyżej wspomnianym kumplem. Umarłam w środku, zachowałam się tak samo dziecinnie jak on bo myślałam ze wtedy będę się czuła lepiej, niestety dalej mnie to boli, to co on zrobił i nie mogę na siebie spojrzeć w lustrze.Nie mam pojęcia co mam teraz zrobić z tym wszystkim, gdybym nie wiedziała co zrobił to raczej bym to przeżyła wszystko a teraz nie wiem, czuje się pusta, ale ciagle cierpię. Macie jakieś protipy, żeby sobie z tym poradzić?
#seks #zwiazki #zdrada #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zerwanie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Wesprzyj projekt
  • 19
@AnonimoweMirkoWyznania: ale... Ale jak że się przespałaś? Jaki to ma sens?
Rozstanie musisz przeczekać, to chyba najlepsza rada, znajdź sobie jakieś zajęcie które lubisz.
I nie wiem jak z tym kumplem, najpewniej on nie narzeka
i fakt że się z nim przespałaś mu odpowiada ale ja bym się poczuł wykorzystany i bym się obraził na jego miejscu
Raczej nie ma rady byś poczuła się lepiej niż fakt żebyś się z tym
@ortopliss: true, mialem tak samo. Po pijaku zaproponowalem kolezance zwiazek to kilka razy nazwalem ja imieniem ex, to nie byl dobry pomysl xd Jak 3 lata miedzy wami nic nie bedzie to nie ma sensu sie #!$%@?