•  

  Hej,
  Waluta portfela TrustWallet - TWT od 27 kwietnia jest już na giełdzie. Kto korzystał z Airdropu TrustWallet, może spróbować rozmienić zdobyte TWT na USDT lub ETH.
  Aktualnie jak przeliczałem cene to wychodzi ~~20zł za 1000 TWT.

  Zapraszam także do śledzenia bloga odnośnie nowych airdropów i innych promocji.

  Źródło: LINK

  #airdrop #kryptowaluty #zadarmo #bitcoin #promocje

  •  

   Polub komentarz to mogę też Cię wołać gdy pojawi się ciekawa promocja do zyskania dodatkowych funduszy lub informacje odnośnie airdropów kryptowalut :)

  •  

   @latwyzysk_pl: wieczorem w dzień listingu sprzedałem na hotbit, $35 za 4700 sztuk

  •  

   @latwyzysk_pl: Kiedy Morpher wchodzi na giełdę?

  •  

   @Mothman-: Samo użycie tokena Morpher na platformie tradingowej według zapowiedzi, powinno być dostępne w maju, czyli już niedługo. Natomiast, wymiana tokenów oraz listning na giełdzie, będzie możliwa w okolicach czerwca - informacje z oficjalnej strony tutaj: LINK

   Jak będzie jakieś info, będę wołał ;)

  •  

   @latwyzysk_pl: bardzo słabo, jak większość airdropów, Za zrobienie konta na trust wallet dawali 100 TWT dla zwykłego zjadacza chleba te 2zł są nic nie warte, nic z tym nie zrobi, nie wymieni nawet tego na giełdzie TWT>USDT co niby zrobi z ~`0,25 USDT? w ogóle jest możliwa wymiana tak małej ilości tego tokena na eth lub usdt?

   trzeba by nagonić z 1000 osób na zainstalowanie tego chujowego portfela który nie ma nawet wyboru opłaty za transakcję tylko sam wybiera ile masz zapłacić za wysłanie bitcoin i jeśli mempool jest przypchany tak jak dzisiaj 50k tx nie potwierdzone i tx kosztuje ponad 2$ żeby załapać się do pierwszego bloku to ten portfel zupełnie nie nadaje się do użytku, to właśnie przez takie portfele mempool zapycha się

   nie wiem nawet czy ten portfel obsługuje adresy segwit te bc1... jeśli nie to też jest chujowym wynalazkiem zapychającym mempool

   a i przede wszystkim trust wallet nie ma otwartego oprogramowania a chyba nikt nie chce trzymać bitcoin na portfelu który ma zamknięte oprogramowanie bo nie wiadomo czy twój seed z tego portfela nie jest wysyłany do kogoś, zamknięte oprogramowanie nie pozwala sprawdzić czy tak się nie dzieje, kiedyś ktoś (chińczyk po drugiej stronie świata) może zacznie wypłacać bitcoiny wszystkim posiadaczom tego portfela

   za te 2 zł nie opłaca się ruszyć palcem a co dopiero instalować niebezpieczny portfel do trzymania tam bitcoin, trzeba ostrzegać ludzi przed takimi portfelami a ty je promujesz za 2zł zysku ( ͡° ʖ̯ ͡°) dopisuj chociaż w spoiler "nie trzymajcie tam kryptowalut bo to kurwa niebezpieczne"

  •  

   @plaisant: nigdy nie polecałem tego portfela ani na swoim blogu ani tutaj, każdy kto się obraca się na rynku kryptowalut to powinien wiedzieć że większych sum nie powinno trzymać się ani na giełdzie, ani na zwykłych iosowych czy androidowych portfelach, wiadomo że do przechowywania większej ilości kryptowalut sięgniemy po bezpieczniejsze (np. sprzętowe) portfele. Tak czy inaczej, dzięki za komentarz, może innym się przyda.

   Nie promuje tego, nie mam z tego nawet 2 zł zysku (╯︵╰,), nigdzie nie podałem linku do instalacji apki, a jedynie informacje o wprowadzeniu na giełde. Jednak uważam, że informacja może się przydać osobom które skorzystały i mają jakieś TWT w apce - nawet jeśli jej nie używają.

  •  

   @plaisant: W TrustWallecie adresy segwitowe są domyślne.

   Korzystałeś z niego kiedykolwiek? Mam wrażenie, że nie. Można przecież bez problemu ustawić network fee, w tej chwila domyślna wartość wynosi 101sat/b.

   dopisuj chociaż w spoiler "nie trzymajcie tam kryptowalut bo to kurwa niebezpieczne"

   Jakieś z dupy twierdzenie bez poparcia dowodami.

  •  

   @tomosano: oczywiście że nie używam gówno walleta, jeśli nie jest open source to całkowicie skreśla go z mojej listy

  •  

   @tomosano: ale to jest niebezpieczne. chyba, że według Ciebie trzymanie krypto np. na giełdzie czy jakimś poolu do stackingu jest bezpieczne.

  •  

   @WhiskeyIHaze: Do trzymania shitcoinów jest ok. O poolu nic nie mówiłem, a temat dotyczy airdropa.

  •  

   @tomosano

   Do trzymania shitcoinów jest ok.

   może shitcoinow wartości $100 ok.

   temat dotyczy airdropa.

   Wiem, że temat jest o airdropie. Ale piszesz, że trzymanie tam hajsu jest bezpieczne. A dla mnie projekt z zamkniętym źródłem ma taki sam poziom zaufania jak trzymanie hajsu na giełdzie/poolu/u wujka rysia w szopie.
   I dlatego według mnie @plaisant ma rację.

  •  

   @WhiskeyIHaze: Ja też więcej bym tam nie trzymał. Od trzymania tokenów za miliony dolarów są inne rozwiązania. ( ͡° ͜ʖ ͡°) A tak przy okazji, jest jakiś lepszy multi wallet? Exodus? Atomic? Plusem Trusta jest jego lekkość, a inne są generalnie ociężałe.

  •  

   @tomosano czyli nie jest bezpieczny skoro sam większych kwot byś tam nie trzymał.
   Odnośnie walletow to nie wiem. Nie używam. Mam coinomi ale w sumie I tak jest pusty.

Gorące dyskusje ostatnie 12h