Wpis z mikrobloga

Depresja już wyleczona i to ostatecznie to teraz wreszcie odchudzanie musi się udać!
Plan jest taki że wywalam wszystkie cukry z diety i wprowadzam zdrowe tłuszcze (oglądałem dokument "Cały ten cukier").

Waga startowa 132,8kg wzrost 187cm

Wcześniej też próbowałem ale się poddawałem bo miałem depresje i dlatego się nie udało.

Pozdrawiam wszyskich.

#depresja #odchudzanie #silownia #mirkokoksy
  • 13
@PolakAteistaMocnyII: Ściągnij aplikację fitatu i licz kalorie. Ustaw sobie 2100 kcal. Pilnuj makroskładników. Powinno Ci wyjść, że możesz jeść co chcesz ale:

- żeby zmieścić się w kaloriach będziesz musiał mniej żreć
- żeby się czuć syty, będziesz musiał pozbyć się cukierów, czipsów, ciastek, czekolady, piwa (bo przekroczysz kalorie)
- będziesz musiał jeść zrównoważenie (czyli normalne posiłki, jak rano kanapki, jajeczko, jogurt, na obiad kurczak, z ziemniakami i surówką, w między
@AlekGames: Aplikacje już mam a jeść mam zamiar orzechy, wiórki kokosowe, pestki dyni i tym podobne rzeczy. Dużo zielonych warzyw i to co na ogrodzie wyrośnie. Pije dużo od zawsze i to zioła.

Mało kto wie ale w żołądku są receptory czy jak to nazwać które wykrywają tłuszcz. Wtedy wysyłają sygnał do mózgu i głód znika.

Ruch to na razie mam na ogrodzie bo posadziłem ponad 20 rożnego rodzaju roślin a
Blind leading a blind
Jeden #!$%@? dieta cud na orzechach i wiorkach kokosowych i zero cukru, drugi 2100 kcal dla ulanca 133kg.
@PolakAteistaMocnyII wszystkie diety wykluczajace i skupiajace sie na okreslonej grupie produktow mozna sobie w #!$%@? wsadzic, chyba ze sa uzasadnione medycznie w danym przypadku. Jedzenie jest przyjembe i ma byc przyjemne, powinnismy jesc to na co mamy ochote, po prostu w ilosciach i proporcjach sprzyjajacych organizmowi, cukier tez sie przydaje,