Gorące dyskusje ostatnie 12h

Dostałem nowy telefon, co o nim sądzicie?

odpowiedzi (54)

Moja teściowa to kiepski żart z taniego kabaretu (ⴲ﹏ⴲ).
    Jest kwintesencją tych głupich kawałów o wścibskiej, złośliwej, zazdrosnej, obgadującej kwoce która zazdrosna o synka niszczy życie związku, ze swoim dzieckiem kontaktuje się 10 razy na dobę, kontroluje jego życie, a ta druga która odebrała go z domu to ta najgorsza.

Dziś przeszła samą siebie, oznajmiła synkowi że jedzie z nami do naszych znajomych bo lubi ich. Już raz tak zrobiła, nie pojechałam, teraz to samo zrobię. Niebieski wściekły: - Czemu nie jedziesz? Czekają na Ciebie! Nie byłaś u nich rok.
    Nie jadę bo nie mam ochoty słuchać złośliwych przytyków, dopierdalania się cała drogę, fałszywych uśmiechów, patrzenia jak liże dupę tamtym ludziom tylko dlatego że są bardzo bogaci.

Zresztą kurwa jprdl, będąc ponad 30-letnim facetem zabieracie do starego kumpla z pracy matkę? Matkę która sama nie odwiedza Was nawet w święta i urodziny ale która pierwsza leci wkręcić się do Waszych znajomych? Nie interesuje ją oczywiście że to nietakt, że są dla niej mili bo to kulturalni ludzie, że jest 30 lat starsza i nie jest ich koleżanką. Co teraz? Cisza, niebieski obrażon - jak ja mogę taka dobrą mamusię szkalować, a ja nie ma bata, choćby skały srały, powiedziałam sobie 3 lata temu że nie spędzę z tą wiedźmą ani jednego dnia i ani jednej imprezy.

#zwiazki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
    pokaż całość

odpowiedzi (72)

• odpowiedzi (5)