Wpis z mikrobloga

Właśnie oglądam #debata i zastanawiam się co uważacie na temat kandydatów w tegorocznych #wybory
1. Biedron - przyjemny facet, sympatycznie się wypowiada. Boje się jednak, że w momencie gdy czeka nas kryzys on zajmie się nie tak istotnymi rzeczami w obecnym momencie
2. Bosak - jakoś mu nie ufam. Wygląda na cwaniaka i denerwuje mnie, że swoje prawackie pieprzenie zasłania patriotyzmem.
3. Hołownia - fajny, powiew świeżości w tych wyborach. Obawiam się jednak że będzie z nim to samo co z Kukizem.
4. Kosniak-kamysz - niby niema tragedii, ale jakoś tak jest przezroczysty i do tego jakiś Katol...
5. I ona... Lubawa - kompletnie nijaka kandydatka. Dla mnie jej motto to: jestem za dobrem i jestem przeciwna złemu XD. Nie reprezentuje sobą według mnie nic i głos oddany na nią jest dla mnie głosem straconym.

Kurde, dostaje pier&#*Ca na myśl co się dzieje teraz w tym kraju, jak rząd #pis niszczy to co zostało tutaj, ale z drugiej na kogo innego zagłosować jak wybór jest naprawdę słaby.
Jak co roku, trzeba wybrać mniejsze zło....

#polityka
  • 11
@622xc no nie będę się rozpisywać na wykopie o pozytywnych i negatywnych postulatach każdego z kandydatów. Patrząc na to, że większość Polaków nie zna się za bardzo na polityce to tak będzie oceniała możliwego przyszłego prezydenta. Jest to moja subiektywna ocena ich zachowan
@dziaru jestem wciąż w trakcie oglądania debaty, czekam na więcej wypowiedzi Biedronia. Jest to zdecydowanie kandydat na którego z chęcią bym głosowała, jednak chce mieć jakieś realne odpowiedzi na rozwiązanie kryzysu i braku rozdawnictwa z jego strony
@piatydzienmiesiaca: Biedroń przyjemny xD pluje jadem szczególnie na Hołownie, bardzo miły gość xD Odpaliła mu się oblężona twierdza i to było widać. A co do Bosaka no tak patriotyzm jest zły, nie można chronić interesu własnego kraju. Najlepiej narzekać jak na nosacza przystało. Kosiniak z kulturą, sprawia miłe wrażenie, kidawa leciała z kartki, hołownia to trochę niewiadoma ale myślę że jest najbardziej wyważonym kandydatem ale bez doświadczenia politycznego.