Wpis z mikrobloga

via Aplikacja_do_tworzenia_SDK
  • 40
#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Dziś zagrywa wam Toto, 07:02:00, Sobota, 02 maja 2020. Imieniny: Zygmunta, Atanazego, Anatola. Słońce wstało dziś o 05:06. Korzystajmy bo dziś poświeci przez 15 godzin i 14 minut, w zenicie znajdzie się o 12:43 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 20:21. Ciemna noc zapadnie o 22:00, ale gwiazd można wypatrywać od 21:03.
micke - #contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Dziś zagrywa wam Tot...
  • 22
@micke @Pjotsze @Sikorka2017 @Wejszlo @Dziesion @buczubuczu @TomTailor100 @wyinwidualizowany @algus @unizony_czlonek @Dioddy @MalaGlupiaMiejscowosc01 @bolorollo @shitty_support @AllGoesWrong @Dddkop @Jurgen_Van_Beethoven @petla_sprzezenia @nivenerr @mobutu2 @omi-omi
Cześć! Sobota już, a dla mnie jak piątek, bom w pracy. Fundamenty trzeba wykopać a i tak nic nie zaleją, ukradli z placu żelazo na zbrojenie ¯_(ツ)_/¯ A niby tylko w Polsce kradną.
Smacznego posiłku i trunku wieczorem ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ
wynalazekone - @micke @Pjotsze @Sikorka2017 @Wejszlo @Dziesion @buczubuczu @TomTailor...
Strasznie wczoraj zachlałem. Film mi się urwał jak leżałem w rurze. Teraz mnie krzyż #!$%@?. Trochę się przespałem, ale musiałem wstać rano bo mam obowiązki. Mam piesku. Niektórzy mówią, że nie można chlać jak się ma piesku, ale to nie prawda. Można, tylko trzeba wstawać rano. Na tym polega odpowiedzialność. #pdk
Pobierz wyinwidualizowany - Strasznie wczoraj zachlałem. Film mi się urwał jak leżałem w rurz...
źródło: comment_1588404699rePvrxiV5HSe9C5gNQBStz.jpg
@micke: @TomTailor100 @Sikorka2017: @Wejszlo: @wynalazek_one @Dioddy @Pjotsze @Dziesion: @buczubuczu @wyinwidualizowany @unizony_czlonek @MalaGlupiaMiejscowosc01 @bolorollo: : @AllGoesWrong: @slabehaslo: @shitty_support: @Jurgen_Van_Beethoven: @petla_sprzezenia: @omi-omi: @mobutu2: i reszta ()

Dzień dobry kochani! Od rana u mnie praca wre, kolejny punkt jednego z 8 projektów w tym semestrze gotowy. Wczorajszy dzień lenistwa bardzo mi pomógł. Dzisiaj w planach ogarnianie
@Sikorka2017 @micke @buczubuczu @rajjj @Dziesion @TomTailor100 @algus @bolorollo @wynalazek_one @wyinwidualizowany @unizony_czlonek @Wejszlo @Jurgen_Van_Beethoven @MalaGlupiaMiejscowosc01 @AllGoesWrong @slabehaslo @Dddkop @Slamowir @nivenerr @keisezrG i reszta :D

Dzień dobry, pisaliśmy w czwartek kolokwium i wyszło tak słabo że jak ktoś zrobił je wtedy dobrze to dostanie 2x więcej punktów, a jak ktoś wie że mu nie poszło to może poprawić za normalną liczbę punktów, chociaż jeden prowadzący nie robi problemów.trzhmajcie sie, myjcie rączki i miłego dnia.