Wpis z mikrobloga

43 zł

rozumiem że Netflix, ja chciałem spytać czy te 43pln to można przelewem z dezaktywacją usługi po zaprzestaniu płatności (to wtedy spokojnie stać mnie na to 43pln) czy tylko podając numer karty płatniczej bo wtedy stanowczo mnie nie stać i zostanę przy tym co teraz ;]
@alteron:
@alteron to jest czysty biznes. Netflixowi bardziej opłaca się wykupić cały sezon(podzielny przez twórców na dwie części) niż kupno pojedynczego odcinka (gdzie cena biorąc popularność serialu będzie wysoka) , gdzie wiedzą o tym że i tak będzie miał dużą oglądalność. Pod uwagę trzeba wziąść to że cena za pokazanie danego serialu, filmu, jest inna w każdym kraju, czyli to co jest dostępne na polskim netflixie, niekoniecznie musi być dostępne na terenie Niemiec
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@alteron: Są jeszcze pirackie serwisy z kreskówkami. Tam jest wszystko, tylko trzeba się przekopać przez reklamy adware i gołych panienek.
W sumie ciężko w Polsce obejrzeć takie rzeczy legalnie.
@alteron: Lubię ten obrazek, dokładnie oddaje moje odczucia co do piractwa filmów i seriali. Netflix wydawał się kiedyś ostatecznym rozwiązaniem kwestii piractwa. Niestety, rynek nie potrafił się dogadać, każdy dostawca chciałbym mieć swoją platformę, a torrenty czekają w szafie... z lepszą bazą, lepszą jakością, dostępnością zaraz po premierze i prawie za darmo.
via Android
  • 0
@rybazryzem85 no ale Rick and Morty w chwili premiery będą mieli zerową oglądalność w Polsce i większości Europy bo nie da się go legalnie obejrzeć w Polsce. Więc nie rozumiem dlaczego wydawcy nie zależy na tym aby ludzie na całym świecie obejrzeli go w chwili premiery.

I to nie jest jakiś tam niszowy serial, skoro jest w top10 wszystkich seriali na filmwebie
@noHuman: To co za problem założyć sobie Revoluta, zapłacić za Netflixa i zablokować kartę albo usunąć i wygenerować nową? Albo użyć tych jednorazowej karty? Pobiorą raz, a po miesiącu będziesz musiał aktywnie zapłacić ponownie.
@matips: nie wiem, dowiem się czy formalnie nie zawieram [niekorzystnej] umowy mimo wirtualnej karty i może kiedyś spróbuje. na razie i tak b. mało oglądam, większość YT

Dzięki za poradę, będę miał to na uwadze :)