Wpis z mikrobloga

Mirki, nwm czy ja jestem #logikaniebieskichpaskow czy moja kolezanka to #logikarozowychpaskow... w wielkim skrócie, zaprosilem kolezanke do siebie na obiad, przygotowanie zajelo mi ok. 1h, umylem sie posprzatałem pokój i kuchnie a ona mi pisze ze przyjdzie nieumalowana bo jej sie nie chce... odpisalem jej polzartem ze jej nie wpuszcze, a ona na to ze jej sie nie chce i zebym nie wywieral "presji" na kobietach... no i nie wiem co myśleć mireczki, no bo niby miedzy nami jest kolezenska relacja, ale dla mnie to nie usprawiedliwia lenistwa w postaci braku checi zrobienia choćby basic makijazu. Nie wiem czy odebrac to jako brak szacunku do moich przygotowan i mojej osoby. Dodam, ze moim zdaniem jak kobiecie nie chce sie malowac to jest oznaka braku dbania o siebie, zawsze jak np. moje znajome z pracy przychodza do pracy nieumalowane to wygladaja jak straszydla (przynajmniej dla mnie) i zawsze im zwracam na to uwage (wg mnie kontakt z klientem wymaga profejsonalnego wygladu, i moja praca ma taka charakterystyke, no i jeszcze klienci przychodzą "nagle" więc nie ma mozliwosci "poprawienia sie" 20 min przed spotkaniem). I juz sam nie wiem co o tym sądzić, jak myslicie? prosze oba paski o opinie

Czy brak jakiegokolwiek makijażu u kobiety to objaw ich lenistwa i lekceważenia?

  • Tak (jestem różowym) 3.4% (43)
  • Tak (jestem niebieskim) 13.9% (174)
  • Nie (jestem różowym) 19.4% (243)
  • Nie (jestem niebieskim) 63.3% (795)

Oddanych głosów: 1255

  • 38
@Matis666: Skoro to Twoja koleżanka, to jakie to ma znaczenie jak wygląda? Przecież spotykasz się z nią, żeby spędzić miło czas na rozmowie itp. Nie ma też strachu, że przez brak makijażu Ci nie dygnie, bo do niczego Ci się to nie przyda.
No chyba, że Ty chcesz coś więcej niż koleżeńskiej relacji (co można wnioskować po tym obiedzie i przygotowaniach do niego), no to niestety, ale nic z tego nie
@Matis666: ja się maluje ino na soecjalne okazje, jakieś większe imprezy. Po co robić to codziennie? I potem poznam bolca wymalowana i jak sie obudze obok niego rano, to mi powie, że mu się mleko gotuje? XD makijaż dodatkiem do naturalności, nigdy na odwrót ;)

Właśnie to sobie wyobraziłem.
Dziękuje