Wpis z mikrobloga

@egonszef: Ja akurat uważam, że ekran dotykowy to zgubna rzecz w przypadku dzieci.
Granie na Game Boy'u wymaga używania obu dłoni i dwóch palców wykonujących różne akcje w tym samym czasie, w porównaniu do dotykania ekranu jednym palcem. Dochodzi jeszcze zmysł dotyku - przycisk daje odpowiedź na wciśnięcie - czuć jego fakturę i wymaga odpowiedniego "wduszenia".
Mam w rodzinie nauczyciela techniki w podstawówce. Czasami miałem okazję być w trakcie lekcji gdzieś
Matlaw - @egonszef: Ja akurat uważam, że ekran dotykowy to zgubna rzecz w przypadku d...

źródło: comment_1588603705bG1MwMgqzEzQTPjCtdjPds.jpg

Pobierz
@egonszef: bozu, jakie to piekne co pan tu napisales, aż mi sie tak lekko zrobilo na duchu, szkoda ze tak inni nie mysla, szkoda ze tak swiat nie mysli, szkoda ze stare baby tak nie mysla...
inaczej zaprogramowany mózg i bardzo dobrze, tak samo jak my jesteśmy lepsi od naszych starych tak dzieciaki mają być lepsze od nas i iść do przodu i tworzyć nowe.


@egonszef: nie wiem czy tak to działa, pokolenie lat 80 i 90 to pokolenie zmian i szyi kiego dostosowania się do technologii. Obecne pokolenie zna praktycznie ekranu dotykowe w małych urządzeniach i laptopy.
Granie na Game Boy'u wymaga używania obu dłoni i dwóch palców wykonujących różne akcje w tym samym czasie, w porównaniu do dotykania ekranu jednym palcem.


@Matlaw: Podobnie jak granie na komórce może wymagać tego samego, a granie na GameBoyu ograniczać się do tapania przycisku w odpowiednim momencie. Kwestia wyboru gry, a nie wyższości technologii.

Mam w rodzinie nauczyciela techniki w podstawówce. Czasami miałem okazję być w trakcie lekcji gdzieś na boku
@egonszef: kliknąłem wyślij za wcześnie. Kontynuacja.

Kuzynowi ostatnio pomagałem złożyć stacjonarkę i mówiłem że to jak klocki lego, ale i tak twierdził ze sam by tego nie zrobił. Ja swoją pierwszą złożyłem jak miałem 9 lat i do tej pory nie mam problemów żeby rozłożyć ją i wyczyścić.

Rozłożyłem też starego hp gdzie było chyba że 30 śrubek i nowego asusa gdzie było ich 10.

Jesli o zaawansowaniu mówisz o używaniu