Wpis z mikrobloga

Mirki ale tak szczerze #mieszkania #stulejacontent #przegryw

Mieszkając z rodzicami:
-płacisz mało za mieszkanie albo wcale
-mame ponarzeka ale to lepiej bo z kimś pogadasz
-tata zagoni do jakiejś pracy ale to lepiej bo coś robisz
-masz obiad, pełną lodówkę

mieszkając samemu:
-możesz się pochwalić wykopkom że mieszkasz sam i jesteś taki odpowiedzialny, ohohohoho
-płacisz dużo, mało masz na resztę
-nie masz do kogo otworzyć mordki

warto robić taką pajacerke żeby zaimponować wykopkom? Odpowiedzi zostawcie w komentarzach.
  • 8
@WyslijNaPwUlubionegoMema: ja mam jeszcze lepiej, mieszkam z bratem, a mama płaci za mieszkanie, ale wyprowadziła się opiekować się dziadkiem, którym a demencję. Z tatą nigdy w sumie nie mieszkałem, bo gdy miałem 2 lata, to rodzice wzięli rozwód. Mame więc nie narzeka, tata do roboty nie goni, a tę spożywkę to se już kupuję sam. Tak se mogę pozwolić na pól etatu albo w ogóle nie pracowac, a gdybym musial isc
@Sam_w_domu: U mnie podobnie, pokój mam dwa piętra niżej niż rodzice, więc cisza spokój, własna łazienka. Niskie koszty utrzymania, a resztę odkładam na wkład własny. Z rodzicami mam super kontakt, zero spin. Jak różowy do mnie wpada to nawet nie wie czy moi rodzice są w domu xd Po co w tym momencie pakować się w wynajem ? ¯_/(ツ)_/¯
@macki26 chyba tylko zeby sie pochwalic ze sie placi niepotrzebnie 2 czynsze ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Ja aktualnie pomalutku oszczedzam i jak bedzie mozliwosc (administracja da mozliwosc) to mieszkanie wykupie. Po co brac kredyt na cale zycie na mieszkanie w ktorym moze byc tysiac ukrytych usterek i developer moze mnie #!$%@? na szaro (bylo juz mnostwo takich przypadkow) jezeli mam mozliwosc wykupu za 1/10 ceny rynkowej mieszkania w
@ossela:

#!$%@? sie z buta w prywatne życie no bo przecież jesteś naszym dzieckiem

-nie zaprosisz ziomeczkow na chate a co dopiero kobiete xD
mieszkajac samemu:
-nikt ci sie w nic nie #!$%@?, robisz co chcesz, zapraszasz kogo chcesz i kiedy chcesz

Przegrywa te punkty nie dotyczą. Chyba nie muszę tłumaczyć, dlaczego?
@WyslijNaPwUlubionegoMema:

mieszkajac z rodzicami:
-#!$%@? sie z buta w prywatne życie no bo przecież jesteś naszym dzieckiem
-nie zaprosisz ziomeczkow na chate a co dopiero kobiete xD
mieszkajac samemu:
-nikt ci sie w nic nie #!$%@?, robisz co chcesz, zapraszasz kogo chcesz i kiedy chcesz

choose wisely miras

@ossela U mnie w domu było jak u ciebie mieszkajac samemu, także nie widzę różnicy w tym temacie