Wpis z mikrobloga

@Sheppard28: @kipowrot: po takim czyszczeniu colourlockiem może wyjść dosyć dużo niedoskonałości skóry - wymyjesz syf ze szpar, osobiście polecam kupić softa od colourlocka i poprostu umyć dwa razy - u mnie stoi strong i go nie używam bo jest za mocny za bieżące mycie kiery czy skór :|
@AndzejGolara: jak będziesz prał podłogę to pamiętaj, żeby dokładnie wyschła zanim szczelnie zamkniesz auto, ja o tym nie pomyślałem i na drugi dzień po praniu odkleiła mi się podsufitka
@AndzejGolara: zrobiłbyś kilka fotek ze zbliżeniem na ubytki przed i po? Mam w swoim aucie dwie dosyć głębokie rysy (nie pęknięcia) i właśnie się zastanawiam czy szyć nową tapicerkę czy bawić się w te szpachle i malowania.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jamtojest: to były te same fotele. Te zdjęcia są świeżo p owujexou z auta. Farba trzyma się super, po prostu z własnej ciekawości robię to jeszcze raz, bo wtedy nie użyłem szpachli i zagniecenia wyszły znowu. Z drugiej strony co się dziwić, farba tylko zalała wgniecenia pozornie je ukrywając, a skóra przez tyle lat pracowała w tych miejscach to po samej farbie wyszło znowu.