Wpis z mikrobloga

@vlodek2532
@xorm199 znam historię, ale nie powiecie mi, że oceniacie kogoś na podstawie dissów a nie tego co sam zrobił? kumam konflikt, kumam to, że może jest to prawda, no ale panowie, wyprzedany Stadion Śląski i średnia wieku publiczności 35+ to raczej świadectwo czegoś zupełnie innego.
@batgirl rapowe środowisko warknelo już na niego jak na idiotę gdy ukradł telewizor z hotelu i jeszcze się tym chwalił, potem akcja jak wypłacił z partyzanta chyba zygsonowi liścia i schował się za ochroniarzami, wysłał Onara żeby wybadał czy oxon jest w lokalu jakby sam nie mógł tego sprawdzić no i kompromitacja w beefie. Wyzywał przez internet, groził #!$%@? i #!$%@? w beefie a jak usłyszał diss oxona skulił uszy. Mioush był
@batgirl: Późno trafiłem na ten wpis ale #!$%@? xD Nie słuchaj rapowych zakutych łbów. Miuosh z POP. i Powrotów to nie jest ten sam Miuosh co z "Piątej Strony Świata" ale wydupki z tego portalu dalej rozpamiętują stare dissy i historyjki. W swojej biografii Miuosh sam pisał o swoich nie najlepszych "zachlanych" latach pierwszych płyt. Ale co było to było a co jest... Jeden z najlepszych artystów w Polsce. Ma ponad
@vlodek2532: Miuosh z POP. i Powrotów to nie jest ten sam Miuosh co z "Piątej Strony Świata". Nie wiem po co rozdrapywać stare dissy, beefy, spory itd. Obecnie ma ponad 30 lat, żonę, dziecko. Od dawna nie jest ulicznikiem.

potem akcja jak wypłacił z partyzanta chyba zygsonowi liścia i schował się za ochroniarzami


A byłeś na miejscu? Ktokolwiek nagrał to zajście? Bo nigdy nie wierzyłem w to pierdu pierdu "no yyy
A byłeś na miejscu? Ktokolwiek nagrał to zajście? Bo nigdy nie wierzyłem w to pierdu pierdu "no yyy staliśmy grzecznie a jak chcieliśmy gadać to nas zaatakował" xD


@L3gion: Nikt innej wersji wydarzeń nie przedstawił, ani Onar, ani Mioush, ani organizatorzy imprezy. Czemu mamy wierzyć?

Gdzie jest Pato, gdzie Oxon?


@L3gion: Pato zawsze miało wywalone na fejm i raczej nastawione na bragga więc kto miał ich słuchać? Co do samych
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@vlodek2532: Ostatecznie i tak sądzę że wyszedł na tym konflikcie lepiej. Otrzeźwiał, wydoroślał, poszedł w alternatywę i wyszło tak że słucha go średnia i wyższa klasa społeczna na widowni NOSPR ¯\_(ツ)_/¯ Nie obchodzi cię, rozumiem. Mnie po prostu bawi jak dalej widzę komentarze o "zniszczeniu przez Pato" pod jakimiś nowymi filmami Miuosha czy też o Miuoshu. Jest 2020, chłop już dawno ma #!$%@? i pewnie nawet nie pamięta o tym zajściu.
@L3gion czy wyszedł lepiej nie wiadomo. Najlepsi w rapie robią dużo lepszy hajs niż teraz mioush. A jak wiadomo mioshu pachal się zawsze tam gdzie był hajs. Po występie u Wojewódzkiego widać że to dalej farmazon jak dawniej. Linia obrony jak w TVN - jeśli nie mogę odeprzeć argumentu to przyczepie się do mniej istotnych szczegółów.
@vlodek2532: wyszło tak że słucha go średnia i wyższa klasa społeczna na widowni NOSPR ¯_(ツ)_/¯


Co rozumiesz przez średnia i wyższa klasę społeczna bo to już jakaś daleko idącą teoria socjologiczna
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@vlodek2532: Nie miałem na myśli że inteligencja. Jako typowo raper docierał głównie do fanów tego gatunku, teraz robi coś co dociera nawet do takiego zwykłego "słuchacza wszystkiego". Osoby mające zero doświadczenia z rapem były na Scenostąpieniu. Nie wiem jaką ma dokładnie ma kase ale mało to na pewno nie jest. Życzę mu jak najlepiej bo to osoba z moich okolic i według mnie dobry artysta.