Wpis z mikrobloga

via Aplikacja_do_tworzenia_SDK
  • 45
#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Pora wstać i powitać nowy dzień! Już 07:02:01, Środa, 06 maja 2020. Imieniny: Judyty, Jakuba, Filipa. Słońce wstało dziś o 04:58. Korzystajmy bo dziś poświeci przez 15 godzin i 30 minut, w zenicie znajdzie się o 12:43 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 20:28. Ciemna noc zapadnie o 22:11, ale gwiazd można wypatrywać od 21:12.
  • 24
Cześć wszystkim Będę dobrą Mirbelką i pozwolę sobie zawołać kolegów i koleżanki
@algus @Dziesion @Jurgen_Van_Beethoven @MalaGlupiaMiejscowosc01 @Pjotsze @pysznie @rajjj @Sikorka2017 @slavic_doomer @toodrunktofuck @Velixowski @Wejszlo @Wieszakinho @Wikibuf @WujekJemu @zawodowi3c @mobutu2 @wynalazek_one @shitty_support @wyinwidualizowany
Moje samopoczucie od dłuższego czasu leci coraz bardziej w dół ( ͡° ʖ̯ ͡°) ale pocieszam się tym, że w wakacje będę mogła się wynieść z tej pipidówy i coś zmienić
@omi-omi: będzie dobry. Z tego co widzę to jakieś 5 stopni na dworze, ale nie mam zamiaru wstawać. Za godzinę dzwonię powiedzieć, że biorę urlop. W domu seniora gdzie pracuję mają w dupie przestrzeganie zasad to ja też ich będę miał w tym samym miejscu, zwłaszcza że tylko do końca miesiąca tam będę pracował. Ale niektóre babcie i tak będę odwiedzał na fajkę bo mam blisko;)
@micke: @bolorollo: @Dziesion: @Jurgen_Van_Beethoven: @slabehaslo: @Sikorka2017: @algus: @AllGoesWrong: @wyinwidualizowany: @wynalazek_one: @Wejszlo @buczubuczu @unizony_czlonek @TomTailor100 @rajjj: @Dioddy: @Dddkop: @shitty_support @Tanczacy_paralityk: @MalaGlupiaMiejscowosc01 @nivenerr: @omi-omi: i reszta. Dzień dobry :-)
Wczoraj cały dzień się zbierało, żeby wieczorem pokropić. Dziś od rana deszczowa pogoda - w końcu da się oddychać w tym betonowym blokowisku :-)

Jako bonus na dziś -
@micke: @TomTailor100 @Sikorka2017: @Wejszlo: @wynalazek_one @Dioddy @Pjotsze @Dziesion: @buczubuczu @wyinwidualizowany @unizony_czlonek @MalaGlupiaMiejscowosc01 @bolorollo: : @AllGoesWrong: @slabehaslo: @shitty_support: @Jurgen_Van_Beethoven: @petla_sprzezenia: @omi-omi: @mobutu2: i reszta ()

15h zmarnowane nad jedną głupią pracą w dwa dni to o wiele za dużo. Wczoraj o 22 ledwo co widziałem na oczy jak wprowadzałem ostatnie (na obecną chwilę) poprawki.
@Sikorka2017 @micke @buczubuczu @rajjj @Dziesion @TomTailor100 @algus @bolorollo @wynalazek_one @wyinwidualizowany @unizony_czlonek @Wejszlo @Jurgen_Van_Beethoven @MalaGlupiaMiejscowosc01 @AllGoesWrong @slabehaslo @Dddkop @Slamowir @mobutu2 @nivenerr @keisezrG @omi-omi i reszta :D

Dzień dobry, dzisiaj wrzucę muzykę od siebie, i nie będzie to jeden utwór, nie dwa a pięć. Więc korzystajcie z mojej promocji ( ͡° ͜ʖ ͡°) są to dobrze znane utwory w zupełnie nowej odsłonie i bardzo przyjemnie się tego słucha. Miłego dnia,
@micke @Dziesion @omi-omi @bolorollo @petla_sprzezenia @AllGoesWrong @algus @wynalazek_one @Dddkop @GroznyMorswin @Jurgen_Van_Beethoven @TomTailor100 @Sikorka2017 @Wejszlo @Dioddy @Pjotsze @buczubuczu @wyindywidualizowanywy @unizony_czlonek @MalaGlupiaMiejscowosc01 @slabehaslo @shitty_support

Dzień dobry wszystkim, witam ze słonecznej Islandii! No dobra, słoneczna była przez kilka ostatnich dni, akurat dzisiaj tak średnio, ale i tak jest super, deszczu nie widać od dawna, czasem troszkę się zachmurzy ale zawsze wychodzi słońce.

Życie na wyspie powoli zaczyna wracać do normy, epidemia została opanowana, po raz
Dzień dobry, znowu zimno chociaż słońce stara się ocieplić atmosferę. Zaczęłam sobie szukać pracy, zobaczyć jaki jest ruch, a może coś złapię. Ciężko tak siedzieć kolejny miesiąc na tyłku i czekać na telefon, a tutaj się wcale nie zapowiada na szybki powrót do aktualnej pracy. Standardowo aplikacje otwierane, ale odzew zero ¯\_(ツ)_/¯
Udanego dnia wszystkim :D

@micke @algus @shitty_support @Sikorka2017 @TomTailor100 @MalaGlupiaMiejscowosc01 @Dioddy @wynalazek_one @wyinwidualizowany @AllGoesWrong @Tanczacy_paralityk: @bolorollo: @Jurgen_Van_Beethoven: