Wpis z mikrobloga

@ssehflodur: Ja byłem kilka razy na takim masażu z olx, zadzwoniłem by się umówić, to z miejsca zostałem zaatakowany crypto ofertą masażu nuru ze strzepaniem beniza na koniec, a był to legalnie działający salon masażu. Cena 170zł za godzinę, masaż ciała dosyć dobry, strzepanie dobry+, masażystka trochę jakaś nakręcona była i jak wyszedłem z pod prysznica, to zaoferowała mesturbacje gratis. Ogólna ocena, dobry minus.
@ssehflodur: Nic takiego nie doświadczyłem, bo przede wszystkim chodziło mi o masaż. Nie sądzę by one się pieprzyły.
@Harmonia: Hehe adresów podawać nie będę, bo i tak teraz wszystkie takie przybytki są pozamykane ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ssehflodur: Jeśli nawet pójdziesz do konkretnego salonu z ofertą nuru/tantra/lomi lomi, to mesturbacja to jest maks co dostaniesz. W trójmieście, w chyba najlepszym salonie, to nawet cycka nie dotkniesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ssehflodur: Nie ma reguły, z tymi divami to nigdy nic nie wiadomo, idź bajeruj, działaj. Ja od siebie polecam salony masażu nuru/tantrycznego w dużych miastach, taka godzinna sesja z wprawioną masażystką, to lepsze niż pieprzenie jakiejś randomki z olx ( ͡° ͜ʖ ͡°) dobre nuru, to jest świetne doznanie.