Wpis z mikrobloga

get woke go broke

Netflix poszedł na całość. Wciska #lgbt gdzie tylko się da i jest z tego dumne. Chyba srogie opary antify tam wciągają.

Na szczęście równolegle do "woke culture" rozwija się "based culture" - nowa kontrkultura

Nie sądzę, że tag #blackpill, czy #p0lka jest już godnym rywalem dla alternatywek i ich feminazistek, #metoo albo kościółka LGBT, ale ewidentnie coś się rodzi.

#honkhonk #4konserwy #konfederacja #neuropa
C.....u - get woke go broke

Netflix poszedł na całość. Wciska #lgbt gdzie tylko si...

źródło: comment_1588853102kcgkk7sbPIYxiJKXpkT8mR.jpg

Pobierz
  • 20
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@CzlowiekSukcesu: netflix chyba chciał nakręcić aferę po podłożeniu się Chilambo. Poza tym chodziło o gay character, a nie gay person. Wielu ludzi uważa, że ilość bohaterów nieheteronormatywnych w ich produkcjach jest nieproporcjonalnie wysoka do ich liczby w społeczeństwie.
@czywamsienudzi: To że geje są #!$%@? napisani to raczej nie wina tego że są gejami tylko że scenarzysta jest #!$%@? XD Nie zdarzyło ci się widzieć #!$%@? napisanej postaci HETERO? czy to oznacza że jest #!$%@? bo jest hetero?
odpowiesz mi ze cala charakterystyka postaci sprowadza sie do tego ze jest gejem i tyle, no ale masz pelno filmów gdzie charakterystyka jakiejs postaci sprowadza sie do tego ze jest herero np
@czywamsienudzi: Odkrycie dla ciebie: każda postać może zostać beznadziejnie napisana / mieć gówniany charakter. Nie musi być specjalnych powodów, by w produkcji znalazł się ktoś kto jest innej rasy / nie jest facetem / nie jest hetero / nie jest wierzący. Postacie w serialach i filmach są, bo są.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@CzlowiekSukcesu: ja lekkomyślnie poleciłem matce serial Hollywood, spodziewając się jakiejś historii osadzonej w realiach dziejów fabryki snów.
bohaterem pierwszego odcinka jest murzyn, niedoceniony scenarzysta, zmuszony pracować jako gejowska prostytutka. na szczęście jest prawdziwym gejem więc lubi to co robi.
@CzlowiekSukcesu: myślę że niektórzy z was są po prostu powaleni - bo dlaczego jest gay a nie lesbian ? Skończcie z tymi podwójnymi standardami bo przynajmniej Czad gej (a jest ich całkiem sporo) nie zabierze wam waszej dziewicy. Zacznijcie ich doceniać za to że nie "kradną" wam dziewczyn.