Wpis z mikrobloga

@Looking20: mirku, nie kupuj laptopa MSI
Sam mam laptopa i po 4 miesiącach od zakupu nowego rozwaliły się w nim zawiasy. Zawsze zamykałem i otwierałem klapę ostrożnie, aż pewnego dnia coś chrupnęło, ramka od ekranu się wygiełą i nie dało się zamknąć klapy. Okazało się, że mocowanie zawiasów do klapy wykruszyło się na wiór - słaby kruchy plastik.
Laptop jest idealny - poza matrycą TN (świetne kolory, ale straszne kąty widzenia, wręcz trzeba mięć oczy prostopadle do ekranu, żeby nie było zakłamań kolorów). Na szczęście już nie dają TN do MSI, tylko IPS-y.

Jak chcesz MSI to możesz poczekać na MSI GS66, ma mocne metalowe i poprawione zawiasy, a przynajmniej taką mam nadzieję, bo w recenzjach pisali, że MSI w końcu naprawiło te zawiasy. Problem jest taki, że laptop jest tak nowy, że chyba jeszcze nie jest dostępny w Polsce.

Jak wydaję Ci się, że kupisz MSI i nie będziesz miał problemu z zawiasami to... zepsują się albo po miesiącu, albo po roku, albo będziesz miał farta i nigdy.

Wiele modeli ma problem z zawiasami - wystarczy wpisać w google grafika "msi broken hinge".

  • 1
Dzięki za wiadomość. Jestem w szoku, że takie rzeczy mogą być dopuszczone skoro podczas normalnego użytkowania się psuje się zawias w lapku za 6k haha