Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
Ja to mam #!$%@? w życiu szczęście, normalnie #!$%@? nie wierzę

Pociąg o 16:10

15:08 Wracam z pracy do domu, prysznic itp,
Już spakowany itp, idzie luźno, myślę zdążę

15:35
5 - tramwaj prosto na dworzec, wchodzę do niego i zajebiscie, dojeżdżamy do skrzyżowania pl. Legionów a ten zamiast #!$%@? skręcić w prawo #!$%@? prosto, #!$%@? mac już #!$%@? bierze,
Od razu rozkmninka i obczajka z najbliższego przystanku (forum muzyki) co jedzie na dworzec,
#!$%@? lvl 2
Kolo #!$%@? sądu korek jak #!$%@?, bo objazd jest i tam wszyscy jadą, #!$%@? już mnie krew zalewa

Jest #!$%@? 32 jedzie na przystanek dworzec autobusowy, ideolo bo obok pkp

15:52
Jedziemy z narodowego forum muzyki na plac legionowi, stoi #!$%@? chyba z 4 minuty w miejscu
#!$%@? lvl 3 już mnie łapie

Ale #!$%@? skręcamy w stronę arkad i #!$%@? po 10 metrach....

JEEEEEB #!$%@?!!!!
POLICJA SIĘ #!$%@? POD TRAMWAJ #!$%@? MAC

MYŚLĘ ŻE #!$%@? CO SIĘ #!$%@? #!$%@?, JAKKIM CUDEM #!$%@? MAM AZ TAK PECHA DO #!$%@?

#!$%@? LVL 6

SZYBKIE MYŚLENIE CO TERAZ - SPOGLADAM DO TYŁU PATRZĘ 122 Z LEGIONÓW Rusza więc biegiem #!$%@? na Piłsudskiego,

Zdążyłem 16:00
Odjezdza myślę dwa skrzyżowania i będę pod pkp, fajnie zielona fala, przystanek i biegiem #!$%@? na pociąg,

16:06 wbiegam na peron, na tablicy napisany mój kierunek, pociąg stoi, ciśnienie zeszło, uff......

ALE #!$%@? ZARAZ PATRZĘ A NA TABLICY SIĘ ZMIENIA INFORMALXJA I KIERUNEK #!$%@? POCIĄGU, BIORĘ TORBĘ, i wychodze na lvl #!$%@? 9, co się #!$%@?, dojrzałem konduktora, pytam się o #!$%@? tu chodzi, że jak to tak #!$%@? się zmienia, gdzie #!$%@? pociąg?

#!$%@? #!$%@? Powiedział mi że mój pociąg odjechał szybciej przed czasem i się za miał że się spóźniłem... No #!$%@? APOGEUM #!$%@? PRZEZ #!$%@?, #!$%@?ŁEM GO TAK ŻE SIĘ CZERWONY ZROBIŁ I SCHOWAŁ DO POCIĄGU, całe szczęście bo ręka już swoezbila na wychowawczego

I tak #!$%@? uciekł mój icc a jadę #!$%@? regio,

#!$%@? w dupe pkp oficjalnie

#pkp #podroze #chwalesie #gownianeszczescie #wroclaw #mpkwroclaw #jeblo
Pobierz Birbirgo13 - Ja to mam #!$%@? w życiu szczęście, normalnie #!$%@? nie wierzę

Pociąg ...
źródło: comment_1588950855WNzXNpHcQgHTduhcKGChSP.jpg
  • 18
@Birbirgo13: miałam tam z prszystanku niedźwiedzia chciałam podjechać jeden przystanek na dworzex mikołajów. Wsiadam, tramwaj jedzie i nagle pod mostem kolejowym, centralnie na przeciwko wejścia na dworzec stanął bo prądu nie było. . . .