Gorące dyskusje ostatnie 12h

#anonimowemirkowyznania
    Pomocy, bo może jestem jakaś pojebana ale czuję się strasznie. Tydzień temu wróciliśmy z niebieskim (oboje lvl 28) od jego ciotki (lvl 58). Ja ją widziałam pierwszy raz na oczy, on już do niej jeździł. No i tam rozpętała się prawdziwa wojna. Do rzeczy.

Oboje z facetem trochę zabalowaliśmy - na mieście, potem jeszcze film oglądaliśmy do późna. I poszliśmy późno spać. Ciotka oraz jego rodzice mówili nam na początku, żebyśmy nie szli spać późno, staraliśmy się, niestety nam się to nie udało, bo dużo atrakcji na mieście no i jesteśmy młodzi itp. Finalnie kąpaliśmy się koło 1-2 w nocy zamiast wcześniej przez jedną i drugą noc. Pierwszą noc nic się nie działo, ciotka tylko rano przypomniała że 2 w nocy to było za późno. Ok, powiedzieliśmy że w porządku, że pójdziemy wcześniej itp. Niestety drugi wieczór nie udało się iść spać o 24 i kąpaliśmy się razem po 1. Staraliśmy się być cicho, nie gadać głośno, chodzić na paluszkach. Jak u moich rodziców jesteśmy i podobnie się zachowuje z moimi gośćmi to nikt się nie budzi i nie ma do nikogo o nic pretensji więc byliśmy pewni, że to wystarczy, a już na pewno nie chcieliśmy jego ciotki denerwować. W końcu nie darliśmy japy, nie puszczaliśmy muzyki, mówiliśmy szeptem, TV maksymalnie cicho skręcony itp. Kąpiemy się, ciotka obudziła się na siku, puka, luby jeszcze w ubraniu jej otwiera i mówi, że zajęte, ciotka że ok. Dopiero co zaczęliśmy więc trochę to trwało. Jakiś czas później, pół godziny może trochę więcej zaczynają błyskać światła w łazience. Oboje w szoku, mój luby już umyty wychodzi z nią pogadać. A ta jak się nie zacznie wdzierać... Ale nie że pretensje, ona się darła na niego jak pojebana dobre 10 minut że co tak późno, karyńskie teksty jak że zaraz zawału dostanie bo ma ciśnienie 150. Drze się, że musiała robić siku na dworze, że ile my się kąpiemy i o której, że wujek nie może spać a rano do pracy, że światła im przeszkadzają. Ja wszystko słyszę, nie wiem co mam ze sobą zrobić, głupio mi strasznie, pierwszy raz ją widzę na oczy, a ta się drze na niego (ale tak naprawdę na nas, bo wszystko słyszę i chodzi o nas). W moim domu to nie do pomyślenia, nie wiem co musielibyśmy zrobić, żeby moi rodzice tak się darli. Chyba narobić na środku salonu i kazać im posprzątać. Obojgu nam strasznie przykro że tak wyszło, idziemy do pokoju, ja zaczynam przy nim nas bronić i odruchowo na nią psioczyć że się tak drze. A mój facet ją zaczyna bronić. I na mnie naskakiwać. Ja zanim pojechaliśmy już miałam słabą psychikę przez inne rzeczy, chciałam odpocząć, a jeszcze ona tak wybuchła, do tego my zamiast się wspierać nawzajem to zaczęliśmy między sobą się kłócić. Dosłownie dostałam załamania nerwowego, płakałam pół nocy, facet zamiast mnie tulić i pocieszać to trochę pogłaskał i że mam iść spać. Następny dzień bałam się wyjść z pokoju. Było mi strasznie głupio że tak wyszło, przykro, byłam zdruzgotana. Zalezalo mi bardzo, żeby było fajnie, żeby jego ciotka mnie polubiła. Chciałam od razu jechać do domu, on oczywiście się z nią pogodził i nie widział problemu żeby jeszcze zostać na obiad wg planu. Całą drogę powrotną jej bronił, kompletnie mając gdzieś, że mimo wszystko nie powinna się tak zachować, że jestem obcą osobą, że przesadziła, że miała prawo tak zareagować bo to jej dom. My ją przeprosiliśmy, ona nas nie. Wręcz do mnie z tekstem, że to jej dom, że nie będzie mnie za nic przepraszać, że ją ręka bolała, że coś tam. To nie jest moja wina już. Poza tym wstała na siku a nie że ją obudziliśmy. Ona wstała następnego dnia w dobrym humorze, ja do teraz przeżywam.

#logikarozowychpaskow #zwiazki #milosc #logikaniebieskichpaskow #starebaby #pomocy #gownowpis

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
    Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
    ID: #5f74864ef49ad326e7b1be58
    Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
    Wesprzyj projekt
    pokaż całość

odpowiedzi (70)

Dobry wieczór,
    minął już miesiąc odkąd po raz pierwszy pochwaliłem się na wykopu moim #waleczetykiet i jestem zdumiony i bardzo zadowolony waszym, znacząco przerastającym moje oczekiwania, zainteresowaniem. W związku z tym zamieszczam obiecaną aktualizację losów mojego walca z września.
    Średnica: 14,6cm, wzrost o 0,2cm;
    Waga: 591g, wzrost o 23g;
    Ilość etykiet: x, dodane 26 - Co do ich ilości to mam problem, bo nie jestem w stanie tego w żaden sposób zmierzyć w tym momencie, a nie prowadziłem statystyk od powstania walca. Próbowałem policzyć ich ilość stosując proporcję w przypadku średnicy i wagi. W tym pierwszym przypadku ilość wyniosła 1898 etykiet, co mogłoby być prawdą, bo zakładając, że piłem jedną butelkę codziennie, wychodzi nam, że walec powstaje od 5,2 lat, a z tego co pamiętam to właśnie około 5 lat temu zaczynałem. Natomiast nie piłem wody codziennie i między etykietami powstają luzy i nie każdą jednostkę odległości przypada etykieta. W proporcji wagowej ilość etykiet wyniosła ok. 668 etykiet, co według mnie jest przesadą w drugą stronę. Nie wiem który wynik jest bliższy rzeczywistości, więc przypuszczenia i ewentualne sugestie pozostawiam wam ( ͡° ͜ʖ ͡°).
    Jak widać przez miesiąc ten wzrost nie jest duży, bo niestety jest zależny od mojego tempa picia wody, a to raczej pozostanie stałe (no chyba, że jakaś firma dystrybuująca wodę w butelkach chce nawiązać współpracę( ͡° ͜ʖ ͡°)). Zastanawiam się w związku z tym czy aktualizacje wrzucać co miesiąc czy może rzadziej, wybór należy do was (w razie braku jednoznacznej decyzji zostawię ten miesiąc odstępu).
    Możecie też powiedzieć czy taka forma wam odpowiada, czy może lepiej ją ukrócić, albo wzbogacić o kolejne informacje.
    Na razie to tyle i również was zachęcam do regularnego picia wody ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    pokaż całość

. . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

odpowiedzi (85)

Nitka na memy ze Spongebobem o tematyce okołohistorycznej

#heheszki #humorobrazkowy #historia #spongebob #seriale #kreskowki

#memyhistoryczne

odpowiedzi (44)