Wpis z mikrobloga

@stan-tookie-1: Do tej pory, to po prostu nikt konfederacji nie brał na poważnie. Tak naprawdę, kto poważnie rozważał o tym, że oni mogą cokolwiek zdziałać? Teraz też nic nie mogą zrobić. Mogą jednak robić takie akcje jak dzisiaj, żeby ci przedsiębiorcy zauważyli w końcu jakąś opcję i następnym razem pomyśleli o nich w wyborach parlamentarnych.
Mają solidne 4 lata na to, żeby między innymi wykorzystywać potknięcia partii rządzącej i zbierać sobie
raczej Braun chyba właśnie ruszył kolejkę poparcia dla konfederacji wśród przedsiębiorców.

Mogą jednak robić takie akcje jak dzisiaj, żeby ci przedsiębiorcy zauważyli w końcu jakąś opcję i następnym razem pomyśleli o nich w wyborach parlamentarnych.

a.w sumie.na kogo ta grupa do tej pory mogła głosować?


@Ibadi: @stan-tookie-1: nie chcę Wam psuć humorów ale na PSL. Albo "Komitet Wspólnie dla #!$%@? Dolnego". To jest tematyka przerabiana od 3 dekad na wolnorynkowej
@JimNH777: O czym Ty mówisz? XD Ja sam mam JDG, ale znam wiele osób z większymi przedsiębiorstwami i powiem Ci, że nawet nie wiem gdzie, po co i komu miałbym dać w łapę xD
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@JimNH777: to tak nie działa...Polska to nie jest AŻ taki bantustan. Co prawda tak, znasz na przykład urzędników z PUPu twojego czy Urzędu Wojewódzkiego etc. Ale to jest jest jak współpracujesz już trochę. I nigdy się to nie opiera na łapówkach xD bardziej na wspólnej współpracy. Przecież samorządy, o które Ci pewnie chodzi. To co innego niż władza centralna w Warszawie. Samorządy starają się dbać o biznes bo to jest kasa
@prnppp: @Matioz: @RexxarHell: polecam czytanie ze zrozumieniem, napisałem,że temat wałkowany 3 dekady. Oczywiście, że teraz się już nie daje łapówek, bo czasy się ucywilizowały, ale czemu PSL ma tak wysokie stałe poparcie? A o zatrudnianiu swoich w urzędach gminy nigdy nie słyszeliście?

A taka licencja na sprzedaż alkoholu i decyzja czy można otworzyć kolejny lokal z taką licencją to myślicie, że to idzie automatycznie bez widzimisię urzędnika?

A takie
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@JimNH777: Ależ ja potrafię czytać ze zrozumieniem kolego. Więc proszę daruj sobie te uszczypliwości jak chcesz podyskutować na ten temat merytorycznie. Postaram Ci się odpisać na każdy akapit, który zamieściłeś.

PSLowi jeszcze nie dawno słupki spadał. Sam WKK często podkreśla, że przeją PSL jak ludzie odchodzili do innych partii i twierdzili, że PSL się kończy. WKK zrobił "reformę" PSL. Dogadał się z Kukizem. Przez co chciał pokazać, że PSL idzie w
@RexxarHell: przeczytałem i problem w tym, że ja się z Tobą generalnie zgadzam :) Teraz sobie popatrz jak gangsterskie były lata dziewięćdziesiąte (dodaj do tego, że nie tylko urzędnicy ale dosłowny haracz trzeba było płacić) i powiem, że jak ktoś prowadzi firmę od 20 lat to te układy dalej istnieją tylko są znacznie bardziej ucywilizowane, tak samo jak Polska jest w znacznie lepszej formie.

Ja mówię dokładnie o tym o czym