Wpis z mikrobloga

Jak się najlepiej obronić przed osmanem? Zbierają już claimy na mnie a mam dużo słabszą armię. Niestety za dużo sojuszników to nie mam

w ogóle nawet jeśli teraz mnie nie zaatakują to myślicie, że w 200 lat uda mi się ich podbić? bo w tej grze planowałem zrobić prester johna czyli wziąć konstantynopol a trochę ich #!$%@?ło od początku gry i nawet nie mają poważnego przeciwnika w europie

rozbudowuje forty przy granicy, ale nie wiem czy to coś da
#eu4
w.....f - Jak się najlepiej obronić przed osmanem? Zbierają już claimy na mnie a mam ...

źródło: comment_1589187342rbPdEO46Q0Zvpeaq43aRVs.jpg

Pobierz
  • 10
@wewerwe-sdfsdfsdf: Buduj forty w górach, i jak już będzie wojna to wyczekuj odpowiedniego momentu na wbicie się w stack, który oblega dany fort. Etiopia ma naprawdę fajną pozycję defensywną. Popraw relacje z rywalem osmana i spróbuj wziąć sojusz defensywny. No ogólnie tak jak kolega wcześniej napisał wygląda to tak, jakbyś czekał, aż kebab się rozrośnie, zamiast próbować zająć jak najwięcej z mameluka dla siebie.
@wewerwe-sdfsdfsdf: grałem 2 razy Etiopia, pierwszy raz gra wygląda jak u ciebie, szedłem w dół i dupa była. Forty nic nie dadzą. 2 gra to parłem na północ, trzeba wyjść na przeciw kebabów przynajmniej w okolicy Aleksanderii, wtedy masz szansę ich pokonać