Wpis z mikrobloga

Mirki spod tagu #tibia i #tibiazwykopem mam pytania
Przygodę z tą grą skończyłem dobrych parę lat temu i zatrzymałem się na sytuacji, gdzie na Rooku Spike Sword został niezdobyty, Mino Mag został nietknięty, a Basilisk w Kazoo również został nierozwiązany. Dopiero jakaś aktualizacja sprawiła, że ludzie się dowiedzieli, że to NPC a nie mob.
Jak to wygląda obecnie? Coś ruszyło w tych kwestiach? Wiem, że jest sposób na to aby Spike Sword zniknął z wyspy a płomienie przygasły. A jak w ogóle z tą wyspą po bramce 999 lvl pod Banutą? Quest rozwiązany? O ile jakikolwiek tam jest...
  • 20
@mkk141: Dalej nic nie wiadomo zarówno ze spike sword jak i z Banutą. Jeśli chodzi wyspę po bramce 999 niby jest tam jakiś quest czy jakaś zagadka (niby potwierdzone przez CipSoft) ale nikt nic nie odkrył jeszcze, albo się nie pochwalił.
Pf, masakra. Gierka istnieje od lat a nikt nic nie wie. Podobno Cipsoft powiedział, że zagadka rozwiązania Spike Sworda jest prostsza niż nam się wydaje. Rzeczywiście, stań na randomowych klatkach w grze a on zniknie #!$%@? wie gdzie XDD
@Arogancky: A to nie widziałem, że wyciek był. Wiedziałem, że ogarnęli które płytki sprawiają, że SS znika. Może cześć ludzi dalej się łudzi, że ten Q jakiś jest, CipSoft przecież mógł poprawić to aby jakaś uber zagadka jednak była.
@wiluxpl: no dobre pytanie - z rookiem teraz jest o tyle gorzej, że odkąd został osobną wyspą to hype spadł i nie wiem czy ktoś coś tam nadal obczaja. Co do zagadek to na torg jest na ten temat wątek, ale straszna betoniarnia tam, więc nie polecam
@Kajtosz: nie, Slythia (tutorka) została przeniesiona przez jednego z CMów z rooka do darashii, tam dostała spike sworda i spowrotem przeniesiono ją na rooka. Dała sworda gościowi Potty on Harmonia, zrobiła sie afera i sword usunęli, tyle. Jeśli ktoś go ma aktualnie to tylko przez jakiegoś buga, bo był na pewno taki, że dzięki adventurer's blessowi (do 20 lvl) ludzie się rookowali i trafiali na rooka z jakimś super eq.
@mkk141 W sumie to wiadomo co było kiedyś - wyciekł i został udostępniony w sieci cały serwer z czasów Tibii 7.7 lub coś koło tego. Wyszło z tych plików, działania teleportów i innych że:
1. Spike sword znika i tyle z tego.
2. Teleport z rooka przy mino magu nie prowadzi nigdzie
3. Nie ma żadnych tajnych questów i przejść na rooku.
4. Z językiem beholderów - nic z niego nie wynika.
@Kajtosz @ZarejestrowanyMimoWoli na rooku kiedyś było możliwe zlootowanie brass armora i poison daggera - bo obie rzeczy leciały ze zwykłego minotaura, ale tak rzadko, a dodatkowo brass armor leciał tylko przez krótki czas. I to były dwie najpotężniejsze rzeczy jakie można było mieć przed tymi wszystkimi bugami
@ZarejestrowanyMimoWoli: No tak, ale mówię, jak było wcześniej, przed Dawnportem - nie było nic mocniejszego w ataku niż poison dagger, ani lepszego armora niż brass ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Co do zagadek to na torg jest na ten temat wątek, ale straszna betoniarnia tam, więc nie polecam


@Arogancky: potwierdzam, sam kiedyś brałem w tym udział, udzielałem się na torgu, parę rzeczy ode mnie było tam opisanych
@Arogancky spoko mnie 5 lat temu wyzywali jak im napisałem że Duda to będzie marionetką i długopisem - tak 5 lat temu przed wyborami. Wtedy też odszedłem z tego forum na zawsze. Ale mity Tibii zawsze w moim sercu ( ͡~ ͜ʖ ͡°)